Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy párom 7 éve mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy párom 7 éve mikor megismertem cigiztem 5 évig így voltunk azt mondta ha nem hagyom abba elhagy. Most lebuktam. Elfog hagyni tenyleg?

Figyelt kérdés
Szeret ha ezért elhagy? Én vagyok a hibás? Próbáltam elmondani neki hogy nem akarok hazudni és cigizek de azt mondta nem erdekli hagyjam abba vagy elhagy!

2020. nov. 6. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

Én kibasznám a picsàba. Nem vagyok gyerek hogy megmondja mit csináljak.

Ha leszoksz keres másik hibàt amivel fenyegethet.

2020. nov. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Már nem csak a cigizés miatt hagyhat el, hanem amiatt is, hogy évekig hazudtál neki. Az előzmény tökmindegy, én megértem ha emiatt nem bízna benned tovább.
2020. nov. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Engem pl baromira zavar a rendszeres dohányzás, de ha amúgy minden más jó a kapcsolatban és szeretem a másikat, nem tudom elképzelni, hogy emiatt szakítsak. Az ilyen ultimátumokat meg nem bírom.
2020. nov. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Mindenkinek vannak rossz szokásai. Vagy úgy azzal együtt szeretjük a másikat vagy sehogy.
2020. nov. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

fél a következményektől , nem szeretné hogy ebben halj meg , annyira szeret , hogy nem bírná elviselni..szerintem

" egy dohányos" probald meg a niktinos ragot , akarattal nekem működött csak én ha iszok rá gyujtok ..

2020. nov. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%

5 évig nem zavarta ...

Pasija van, dobni akar, ez az indok.

2020. nov. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Fura, hogy 5 évig nem zavarta. :) Elég kegyetlen, ha emiatt szakítani akar. Nekem a hazugság jobban fájna, de ha évek óta tart a kapcsolat és minden más oké, akkor nem hagynám el a párom.

Az már más kérdés, hogy dohányossal nem jönnék össze, legalábbis nagyon kicsi lenne rá az esély.

2020. nov. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek van igaza.
2020. nov. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Lehet már tervezné a gyereket veled, azért akarta, hogy leszokj időben.

Soha nem szülnék dohányosnak vagy bármilyen szenvedélybetegnek személy szerint.

2020. nov. 7. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%

Hiába tudnék szerelembe esni valakivel, ha dohányzik, ennek az esélyét sem adom meg. Mert utána szenvedés lenne az egész a szerelemmel együtt is. Nem értem hogy 5 évig hogy nem zavarta, vagy addig csak mondogatta és most adott ultimátumot?

Te meg miért nem szoksz le amúgy, nem is miatta, hanem magad miatt? Szívod azt a drága szart és idő előtt megölöd magad, büdös is vagy tőle. Tíz évig dohányoztam anno, tudom, miről beszélek. Már csak egy irányba van bennem megbánás, hogy nem hamarabb hagytam abba.

2020. nov. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!