Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismertem egy orosz lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy orosz lányt az interneten. Hozzám jönne feleségül. Hogyan lehetne ezt kivitelezni?

Figyelt kérdés
5 éve ismerjük egymást, 2 év után találkoztunk. Azóta minden évben 2x kimentem hozzá. Vettem neki eljegyzési, amit el is fogadott. Állitólag neki nagyon nehéz bejönni Magyarországra fiatal lányként turistaként is a mostani helyzetben meg főleg. Mit lehetne tenni? Tényeg ilyen nehéz egy orosz állampolgárnak bejönni vagy csak játszik velem?

2020. máj. 2. 00:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
98%

hülye vagy...??? először is 5 éve ismeritek egymást oké... 2 éve vagytok együtt oké... ja nem mert évente csak kétszer mész ki... azaz kakis 4 alkalom után már elakarod venni...! dehogy ismerted meg semmi...

ha már ugymond komoly a dolog akkor a minimum 2 havonta 1x kell látnotok egymást max 3 havonta! azt akkor is 2-3 év múlva meg össze költözni hogy lássátok megy e... és utána 1-2 év múlva mehet a házasság de ez is a minimális idő...

2020. máj. 2. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Most egyenlőre senki sem tud ki be menni a határokon vagy is túristák biztosan nem,mielőtt el akarod jegyezni előtt szerintem meg kéne ismerni egymást,összeköltözni pár évig ki bírni,barátkozni, ismerkedni, majd ha minden működik akkor jöhet az esküvő, ne hagyd magadat átt verni,ismerd meg testközelből ezt úgy értem legalább 2 évet lakjatok együtt,ki tudja 2 hét után már sokszor össze vesztek stb..

Szóval nem ajánlom ezeket a gyors lépéseket,sok sikert.

2020. máj. 2. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
75%
na jó nem muszáj 2-3 évet várni az összeköltözéssel max egyet...
2020. máj. 2. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
De szeretem, napi több órát szoktunk skypolni. Ha rögtön nem is elvenni, de szeretném, ha velem lennne.
2020. máj. 2. 02:15
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
az megint más! és a házasság is más! na most ha annyira vágysz rá meg felé is kölcsönös a dolog akkor miért van az hogy eddig csak 4x találkoztatok és gondolom nem minden egyes találka volt 1-2 hónapos hanem max 3-5 napos.....
2020. máj. 2. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
bocs de EGY repülőjegy nem olyan drága főleg ha ketten álljátok... (szezon időben is az 1 hetes return 200-nál nem drágább de nagyon sok az olcsóbb jegy ha 1 nappal később vagy előbb indulsz (persze +- 1 nappal is térsz vissza szóval ugyan annyit leszel ott... szóval ez egy párnak 100 ezer... gondolom 3 havonta félre lehet annyit tenni...)
2020. máj. 2. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
79%
amúgy esküvő minimum fél év de ahhoz rendesen is kell fizetned... mert külföldi a nő... szóval átlagosan 8 hónapot minimum kellene várnod de akkor ha nem lenne világjárvány ami miatt a repülők jó része le van zárva! sőt elvileg az összes le van zárva a világon szóval max már csak jövőre lehet esküvő...
2020. máj. 2. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
de szerintem az összeköltözésnek bőven itt az ideje...! vagy te vagy ő menjen akinek rosszabb a munkája...
2020. máj. 2. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nem a repülőjegy vásarlasa a gond, hanem a vízum. Az nekem is mindig macerás igénylés volt az utazások elött. Nekem jó egzisztenciám van, minden költségét tudnám állni, de a költözés részemről neccesebb, mert itthon van a cégem, de nem lehetetlen távban csinálni. Neki nincs állandó munkája, ezért bizonytalan, hogy kapna-e bármilyen vízumot egyáltalán. Ezért gondoltam a házasságra, hogy hátha úgy könnyebb lenne neki Magyarországra jönni, de ennek se tudom a folyamatát.
2020. máj. 2. 02:31
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

":D akkor gondolom minden további kérdés meg van válaszolva... te tehetősebb vagy... ennyi az egész... a,úgy vízum... 90 napra mindenki kap... utána meg elég egy munkahely és egy bejelentett lakóhely... ekkor kapsz 1 évre vízumot...

de ha ennyire tehetősebb vagy akkor mi az hogy csak 4x láttad eddig? ":/ ha te nem tudtál volna mindig ki menni akkor ő mehetett volna hozzád ennyi... ezért is bűzlik ez a dolog... :S

2020. máj. 2. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!