Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel szokott a párotok "stresszelni" titeket?

Figyelt kérdés
Mitől tudtok a falra mászni?
2020. nov. 9. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nemsokára költözünk. Szóval most a pakolással akaszt ki. Nyilván jogosan, mert tényleg hozzá kellene kezdeni.
2020. nov. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

csámcsog :D ha sört iszik a haverjaival utána úgy horkol mintha a falat fúrnák a fejem mellett... ha főzünk próbál mindent jobban tudni, ezáltal elég sok odaégetett hús meg hasonlók voltak az eddigi évek során :D borzasztó válogatós, kb 5-6 féle kaja van amit megeszik, nem tudom rászoktatni többre bárhogy próbálkozok.

amik kicsit komolyabbak : megfelelési kényszeres, ezáltal nagyon sokszor túl sok stressz van rajta, pedig senki nem várja el, hogy mindig mindenben 100%ot nyújtson (főleg munkahelyi dolgok), ezen kívül néha sumákolós, elhallatja a problémáit aztán mikor besokall akkor kirobban belőle én meg csak pislogok hogy ezeket vajon mióta tartja magában... de az utóbbiban már sokat fejlődött, segítek neki, mindig bíztatom hogy mondja el azonnal, nem lesz hiszti, meghallgatjuk egymást és megbeszéljük stb.

21L , ő 24F.

2 éve együtt

2020. nov. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
2# Az írásod végén arra számítottam hogy valami 40 éves pár vagytok ennyi problémával. :D
2020. nov. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Számból vetted ki a szót #3. 😊
2020. nov. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#1es vagyok, azért a válaszom első fele szerintem nem komoly "probléma" :D csámcsogás, horkolás, ezek elég hétköznapi hülyeségek.

a második fele, a megfelelési kényszer és az elhallgatás, az már igen, de hála égnek dolgozik rajta és ő is tudja jól, hogy ezen változtatnia kell. :)

2020. nov. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sokmindennel, de mivel ő szerelmem nem beszélem ki, ja és persze nekem is van egy csomó rossz szokásom, nekem sem esne jól ha mások elé teregetné.
2020. nov. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kontrollmániás. Mindenről tudni akár, majd lebombáz a kéretlen véleményével.😒
2020. nov. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!