Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért kell hülyeségekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell hülyeségekkel stresszelni valakit, amikor amúgy minden jól megy?

Figyelt kérdés
Testvérem kattant be nem rég és elszomorítja a barátnőjét. Az zavarja, hogy a lánynak ő az első kapcsolata, és azt hiszi, hogy emiatt el fogja őt hagyni a barátnő, mert "nem élte ki magát". A lány 25 éves. Tény, hogy kicsit később lendült bele a párkapcsolat világába mint az átlag, de attól még nem egy barlangban élt mostanáig. Túl van a kamaszkoron és a 20-as évek elején. Nem egy begubózós lány. Biztos ő is sokat bulizott vagy járt el programokra. Sosem volt pórázon tartva. Szerintem kiélte magát annyira, amennyire ő akarta. Lehet, hogy szexuális téren nem vágyik kalandozásra. Annyit tudunk, hogy állítása szerint hosszú távon tervez a tesómmal. Minden jól működik, ezt meg a tesóm állítja. Ez az egy kérdés zavarja őt. Ez a kiélés dolog valóban ennyire fontos, hogy állandóan fel kellhoznia?
2019. márc. 14. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Azért, mert a tesódnak igaza van. Az ilyen 1. nagy kapcsolatoknál mindig beüt idővel ez a dolog. Akkor is, ha 20 felett történik meg. Aztán vagy megtudják oldani, vagy nem. A tesód szimplán egy értelmes és okos felnőtt, aki nem ájul el a rózsaszín ködtől, hanem a fejét is használja.
2019. márc. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki akar ide-oda dugogatni.Nincs igaza testvérednek.Aki 40 férfival lefeküdt ott van biztosíték,hogy nem szeret bele egy 42-dikbe?Haha.
2019. márc. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
"Annyit tudunk, hogy...", a fél falu is tudja? Furcsa nekem az, hogy a tesód, te és a család is azt gondolja, hogy a lány nem veszi észre a kupaktanácsotokat, ami persze sokszor nem jó. Tesód amúgy mennyire érzi magát férfinak, hogy az érzelmi és tartalmi erős megtöltés helyett nektek mesélget és nem ketten együtt oldják ezt meg? Ha ilyen stílusa van a tesódnak, nem tudom, hogy mennyire érné meg, hogy egy nővel is összeköltözzön, mert a familia kft akkor is beleszövegel, ő pedig kényelmesen hagyja, hogy ti képviseljétek őt.37N.
2019. márc. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs mindenkinek szüksége arra, hogy kiélje magát. Vagy csak nagyon elnyomják magukban. Pl én most 22 évesen kalandozgatok összevissza, ellenszolgáltatásokért is, és én ezt igénylem is, nekem egy kapcsolat most olyan unalmas lenne, hiányozna az újdonság varázsa, az izgalom. Ezzel szemben nővérem 7 éves kapcsolatban él és mindig is komoly kapcsolatokban volt érdekelt, unokahúgom 21 évesen idén férjhez megy. Nekik úgy jó, nekem így, nem vagyunk egyformák. De nem hiszem, hogy aki 25 éves koráig nem akart kalandozni, az pont ezután akarjon.
2019. márc. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jelenleg egy fedél alatt élünk velük és a szüleinnkel, ezért jobban bele látunk a helyzetbe, (mint a fél falu). Természetes, hogy beszélgetünk néha. Nyilván ez átmeneti, mielőtt valaki nekem esik hogy felnőttként a szülőkkel merünk élni. A csaj rendes, örültünk, hogy egy ilyen barátnőt talált. Mivelhogy lakva ismeri meg igazán az ember a másikat, és együtt élünk a lánnyal is már 1 éve, azt hiszem 90%-al állíthatom, hogy a legnagyobb problémájuk eddig ez a kérdés volt, ami csak nem rég bukkant elő valahonnan. Valaki vagy valami bogarat ültetett a tesóm fülébe. Persze, tudom, semmi közöm ahhoz, hogy kit választ a testvérem, de engedtessék meg, hogy örüljek ha egy kedves és rendes lány kerül (esetleg véglegesen) a családba.
2019. márc. 14. 11:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Mikor összejöttek, akkor is tudta, nem? Akkor minek stresszel most felesleges dolgon vagy minek jött vele össze? Pont ezzel fogja elmarni maga mellől.
2019. márc. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem azzal van a gond, hogy együtt lakik a tesód a családdal, hanem az érzelmi befolyással és így az ő elpudingosodásával, egyre férfiatlanabb viselkedésével. Tervezi amúgy, hogy valamikor függetlenebb lesz, érzelmileg(!) is? Ha tartalmilag és érzelmileg jobban megtöltené a kapcsolatát, nem lenne bizonytalan sem, nagyon egyszerű.
2019. márc. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szinte abban is biztos vagyok, hogy tesód értékrendje párválasztáskor csak ennyiből áll: mindegy csak nő legyen, ha van cs.cs és jó s.gg az már jó, a többi nem számít. Az ilyen olcsó és gyerekes gondolkodású csávók a leglustábbak tenni is valamit érzelmileg és tartalmilag egy komolyabb kapcsolatért, ezért kényelmes nekik inkább a rokonoktól kérdezősködni.
2019. márc. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!