Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nárcisztikus?

Figyelt kérdés

Felnőtt férfi (középkorú),ő a legfiatalabb a testvérei között ,elkényeztetett ,anyjának kamuzik ,jó fiút mutat .Nulla szociális élet ,a melón kívül csak haza megy .Családját is alig látogatja meg .Kerüli őket .Saját gyereke nincs ,nem is akar ,mert nem bírja elviselni ,ha a nő nem 100százalékban az övé,féltékeny lenne a gyerekre ....de néha mondja ,majd lehet lesz gyereke ,mert az anyja macerálja ,hogy :Jaj édes fiam ,mikor lesz neked normális családod ?!

Beszélgetni nem lehet érzelmekről ,egy vita után is úgy alszik ,mint a bunda .Engem elzárna mindenkitől,féltékeny ,máskor meg azt játssza ,hogy nem érdeklem ,én csak egy ember vagyok a sok közül,nem vagyok én olyan fontos neki ....neki nagyon rossz élete van ,én nem értem az ő életét (amikor mondom beszéljük meg,arra képtelen ).Mindenben én vagyok a hibás ,ki is röhög ,pedig én sírok vagy ilyesmi ,megmagyarázza ,hogy én reagáltam túl .Egyszer amikor már le akartam építeni és előtte mentem egy másik nővel ,utánam fütyült ,hogy várjam meg .Mondtam ,nem vagyok a kutyája .Erre :egy fütyülésben nincs semmi .Miért vagyok így kiakadva .Amúgy nem is fütyült ,hanem sóhajtott .Ha nekem meghalt a mamám ,az semmi .Ha nekem van fájdalmam az semmi .Utána meg mézes mázas.1 nap és kezdődik a pokol ismét .Amúgy a szex jó az adottságai miatt ,de a misszionárius nagyon szereti ,én újítóbb vagyok .Akkor is úgy érzem le akar nyomni ....meg hogy ez is olyan berögzült ,hogy ő mindig úgy akarja .Mondjuk mindig van előjáték ,azt hosszan csinálja magától ,néha már én nem akarom ,szóval érdekli ,hogy nekem jó legyen ?!Kritikus ,még meg se kóstolja amit főzök és már sózza,a tzatziki-salátát kritizálta ,mert ők cukorral szokták ,kapor nélkül....ugye az teljesen más .1000példát tudnék mèg hozni ,hirtelen felindulásból írtam .Akinek van ebben tapasztalata ,mit gondol ?



2020. nov. 9. 23:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Most már tényleg minden alkalommal az idegbaj kerülget, ha olyan kérdést olvasok, amelyben szerepel a "nárcisztikus" szó. :D Leállhatnátok már ezzel.
2020. nov. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Most olvastam a nàrcisztikusokról ,de nem vagyok jártas a témában ,ezért kérdeztem .Amúgy 1000szer néz bele a tükörbe és nem szeretem ,ahogy belenéz ,olyan nagyképűen ,flegmán szokott .De közben meg sokszor úgy elhagyja magát ,úgy megy az úton ,mint aki meg fog halni egy percen belül.A hangja monoton .Ezt minden ismerősöm megjegyezte .Semmi fent és lent nincs benne ,soha nem változik a tónus ...
2020. nov. 9. 23:22
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Oké mindegy is minek bélyegezzük, ő olyan amilyen. De ha ennyire gáz, akkor áruld már el, h miért kajtatsz utána, mikor van 1000 normális pasi is?
2020. nov. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
Egyértelműen nárcisztikus. Sajnálom. :(
2020. nov. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mert bűntudatot ébreszt mindig ,én érzem magam rosszul az ő hibáiért is ...nagy manipulátor .De legalább mondja magáról :én egy nagyon rossz ember vagyok .Kb így mutatkozott be .Akkor azt hittem nem ,olyan megnyerő mások előtt ,bejönne a csajoknak ,csak nem nagyon tudna normális kapcsolatot kialakítani ...ezzel az életvitellel?!Amúgy ha nem vagyok vele ,meló után alszik ,órákat passziánszozik,meg a léha haverjaival beszél telón órákat (messze laknak ,csak telón .)Ő még az anyjához is alig megy ,energiát semmibe nem szeret tenni ...
2020. nov. 9. 23:34
 6/9 A kérdező kommentje:
Olyan megnyerő is tud lenni .Tovább rontja a helyzetet ,hogy 100%-ban a külső ideálom...volt ,hogy nem találkoztunk 2-3 hetet ,de utána ,ha már az utcán láttam ,az a mosoly ...végem volt ...de egy idióta ...többször érzem magam rosszul miatta ,mint jól ,mégis nehéz teljesen véget vetni ennek .Főleg amikor játssza a sértődöttet ,nem reagál ,akkor mindig pincsizek neki ,mert nem bírom a konfliktust...
2020. nov. 9. 23:38
 7/9 anonim ***** válasza:

Szakember se vállalna távdiagnosztizálást, laikusok innen-onnan összeolvasott tudása meg kevés ehhez.

Mindegy milyen, számodra miért lesz jobb, ha skatulyázni akarod, azért, hogy önmagadat felmagasztalhasd: "bezzeg én nem"?

A narcisztikus lett manapság a divat, mármint a másikra ráfogni, ha nézeteltérések vannak.

2020. nov. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Inkább önző, mint nárcisztikus. De ennyiből ez nem állapítható meg. Bízd ezt szakemberre.
2020. nov. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű, hogy az, ha ez megnyugtat. Ha csak önző lenne az egy dolog, de egy profi nárci azzal kerget mindenkit az őrületbe, hogy kiszámíthatatlan is. Te bele adhatsz anyait-apait a kapcsolatba, feladhatod a teljes identitásod hogy neki megfelelj, az sem lesz jó sehogy se. Mert ő ilyen. Inger hiánya tör rögtön, ha minden jól megy el kezd unatkozni, beléd köt valamivel.

Vele sosem fogod átélni az érzelmi biztonság adta örömet inkább egy kivert kutya érzést éled át a vele való "párkapcsolatban". Mindegy mit csinálsz, mindent el fogsz cseszni (szerinte), mert imádnak bűntudatot kelteni másokban.

Ő viszont hibázhat ténylegesen, nem is kicsit, hisz ő más mint a többi, neki megengedett bármilyen aljasság, rá a szabályok nem érvényesek. Egyszerűen egy földi pokol velük az élet, persze nem nonstop, mert vannak a jutalmazó fázisok amivel vissza csalogat magához, és reménykedni kezdesz, hogy végre észhez tér és elkezd értékelni téged. Na ez sosem fog előfordulni, megtépázott önbizalommal, nulla életerő energiával szállsz ki a kapcsolatból.

2020. nov. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!