Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 7. -es vagyok és egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7. -es vagyok és egy lány tettszik nekem az osztályomból és sokan azt mongyák hogy nagyon jól összeillenénk de nem tudom hogy tetszik e nekem most mit csináljak?

Figyelt kérdés
de félek megkérdezni hogy járna e velem
2010. aug. 10. 11:31
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
bár jobb lett volna személyesen, de 13 évesen nem lehet mást várni!
2010. aug. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
nincsen msn címem mert régen olyan vírust kapott róla a gép hogy ujra kellet telepíteni
2010. aug. 11. 20:38
 23/31 A kérdező kommentje:
azé kössz ez nagy segítség de tényleg
2010. aug. 11. 20:39
 24/31 anonim ***** válasza:
hát a vírusok már csak ilyenek xd
2010. aug. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
hát igen ez a gond
2010. aug. 11. 21:29
 26/31 anonim ***** válasza:

"7. -es vagyok és egy lány tettszik nekem az osztályomból"..."de nem tudom hogy tetszik e nekem"


most akkor tetszik vagy sem?értelmes vagy...X'D

2010. aug. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Nem lehet msn-en csak úgy vírust kapni, csak nem kell minden hülyeségre rákattintani ennyi :)

De a témához is hozzászólva, fiatal vagy még, sokszor fogsz még egy lány miatt hülyét csinálni magadból, jó ha korán elkezded és lesz benne rutinod :) Amúgy nem viccelek, minden kezdet nehéz, itt meg aztán főleg, de ha tudod mit akarsz és teszel is érte akkor teljesen mindegy, hogy mi a vége a lényeg az, hogy mertél lépni.

Ha nem teszel semmit mert félsz azt lehet nagyon sokáig bánni fogod. 27 éves srác vagyok és így visszatekintve lehettem volna többet bátor. Hajrá én bízok benned!

2010. aug. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
köszi
2010. aug. 13. 17:14
 29/31 A kérdező kommentje:

tegnap és tegnap előtt facebookon beszéltem egy srácal és kérdezte hogy deszkázok most azt írtam rá hogy igen és arra azt írta hogy akit én szeretek az bukik a deszkásokra és azt is mondta nekem hogy az a lány is szeret engem és utána kb.1 órával beszéltem a facebookon és most el kezdett hirtelen irogatni és kb 1 órát beszéltünk és másnap is

ez most akkor jót jelent ugye?

2010. aug. 14. 17:47
 30/31 anonim ***** válasza:
szerintem erre magadtol is tudod a választ...de amugy jah! jot jelent!
2010. aug. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!