Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogyan tovább?

Figyelt kérdés
A párommal mostanság elég sűrűn összeveszünk, hirtelen mindig a szakítás lesz a vége nem megcsalás, semmi ilyesmi csak elég rendesen össze tudunk kapni. A legutóbbinál 2 hetet voltunk külön, szivem szerint vissza mennék hozzá, viszont mostmár a szüleim se támogatják ezt az egészet, arra fogva, hogy ő nem illik hozzám, találnék jobbat( kinézetre). Igazából eléggé nehéz természetű és ezt a szüleim is látják, ti hallgatnátok a szüleitekre?
2020. nov. 10. 08:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy tipikusan se veled se nélküled kapcsolat. Saját tapasztalatból azt mondanám, hogy most már ennyi szakítás után ne a szívedre, hanem az eszedre hallgass.
2020. nov. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is voltam ebben a hajóban,szakítás lett a vége.
2020. nov. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen kapcsolatom, szakítás lett a vége, pár alkalom után az eszemre hallgattam, és milyen jól tettem.
2020. nov. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Neked komolyan a szüleid mondják meg, kivel járj? Azért a fenekedet ki tudod már törölni rendesen, vagy biztos ami biztos hívod anyucit?

Neked kell eldöntened, kivel akarsz járni. Amúgy ez, amiben most vagy nem kapcsolat, hanem egy nagy rakás trágya. Ha dagonyázni akarsz benne, akkor tedd.

2020. nov. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Inkább azt gondolnám, hogy lusták vagytok, nincs kedvetek új kapcsolatot, új barátot/barátnőt másképp új társat keresni.


Mert az idővel jár, energiával, és inkább maradtok egy megszokott nyűglődéssel teli kapcsolatban mert az kényelmesebb.


Szerencsére nem vagytok házasok nincs gyerek, nincs semmi extra akár közös ház vagy kölcsön ami maradásra vagy gondolkodásra bírna, szóval minél hamarabb elválnak az útjaitok annál jobb.

2020. nov. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy nem illetek össze.

Minek erőltetni?

Ennyi időd van, hogy pazarold?

2020. nov. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!