Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek egy olyan párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek egy olyan párkapcsolatban, ahol nem tudsz kommunikálni a pároddal?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok a párommal már néhány éve (együtt is élünk), nagyon rendes férfi, a tenyerén hordoz, de sajnos a kommunikáció nagyon döcögős köztünk évek után is. Sosem volt egy nagyon beszélgetős típus, de eddig túllendültem ezen. Viszont egy ideje már úgy érzem, hogy rettentően magányos vagyok. A kommunikációnk kimerül abban, hogy néhány munkahelyi dologról beszélünk, vagy általánosságban mindennapi dolgokról, a kutyáról ilyesmi. Én igényelném az őszinte, mély, világmegváltós beszélgetéseket, a közös álmodozást, tervezést, de erre megkaptam, hogy ő nem ilyen típus. Mostanában azt vettem észre, hogy az is zavarja, hogy beszélek, nem válaszol, figyelmen kívül hagyja a mondandómat. Már kedvem sincs elmenni sehová vele, mert iszonyatosan szorongok, görcsölök, hogy semmit nem tudunk egymásnak mondani, csak eszünk együtt csöndben bambán, vagy kínosan megpróbálunk a semmiről beszélni. Nem tudom, hogy menthető-e ez a kapcsolat még, mert szeretem őt, építettük a közös életünket, de most már nem tudom mit csináljak. Van valami tanácsotok?


Köszönöm :)


2020. nov. 10. 22:45
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, elgondolkodtatóak. Csak annyira jó ember, hogy egyszerűen borzalmasnak érzem magam, hogy emiatt a szakításon gondolkodom. :(
2020. nov. 12. 14:31
 12/16 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy jó ember? Hiába jó ember valaki, ha nem érzed magad jól vele.

Az én exem se volt rossz ember, csak marhára nem passzoltunk össze.

2020. nov. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy tényleg szívét, lelkét beleteszi a kapcsolatba, én meg azt mondom, hogy nem elég. :( Jól érzem magam vele, teljesen megfelel a világról alkotott nézetünk, a hülye humorunk, az utazgatások közösen, teljesen önmagam lehetek előtte, szuper a szex, ugyanannyira igényeljük egymás társaságát, megvan a bizalom. Szóval minden adott lenne egy tökéletes kapcsolathoz. Csak ez a fránya kommunikáció...
2020. nov. 12. 20:25
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg ennyire passzol minden akkor valóban kár a kapcsolatért. Őszintén én nem lennék elég erős, hogy szakítsak. Megbánnám és egy szakítás után már nem lenne a régi még egy kibékülés után sem.
2020. nov. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Én is pont ezt érzem sajnos, inkább megpróbálok minden lehetséges megoldást, addig nem adom fel. Csak belül sokat őrlődök mostanában sajnos.
2020. nov. 12. 21:56
 16/16 anonim ***** válasza:

Jaaa, hát így már nem hangzik olyan rosszul. Nálunk nem a kommunikáció hiánya volt az egyetlen...

Szerintem ha az emberek egész nap együtt vannak, akkor nem csoda, hogy nincs mindig miről beszélni. Főleg, ha nem is történik kB semmi.

Nálunk a mostani párommal teljesen jó a kommunikáció, de én szakvizsgára tanulok itthon egész nap, ő dolgozik, amúgy is kijárási tilalom meg covid... Hát olyan sok téma nincs.

2020. nov. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!