Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, ti hogy kezelitek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti hogy kezelitek, ha a párotok keveset keres, nagyon tárgyilagos, nem érzitek magatokat elhanyagolva?

Figyelt kérdés
Persze akinek ilyen a párja. Ilyen műszaki meg munkamániás beállítottságú. Meg biztos vannak más típusok is. Nem élünk együtt és ő valahogy nem igényli azt hogy napközben annyit beszéljünk. Van hogy eltelik 1 teljes nap, mire ír 1 sort. De személyesen meg rendben van a dolog. De igazából nem értem...

2019. dec. 4. 16:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ez van velem... 2 hete járok egy sráccal. 27 vagyok ő 28. Nem vagyunk gyerekek. Volt hogy egy napig nem is irt. Kb jó reggelt és jóéjt smsek vannak meg amikor lebeszéljük mikor találkozunk.

Néha keveslem de személyesen nekem is minden ok...

2019. dec. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges ezen rágódni! Ne akaszkodj rá a párodra, van saját életed, éld azt! Egy párkapcsolat nem abból áll, hogy minden egyes percetekről beszámoltok. Érezzétek jól magatokat, mikor együtt vagytok, akarjatok időt tölteni egymással, és legyetek ott, mikor szüksége van rátok a másiknak.
2019. dec. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
"ő valahogy nem igényli azt hogy napközben annyit beszéljünk" - Én sem igénylem, munkahelyem van, ahol általában dolgozom, néha vannak lazább napok, de alapvetően nem akarok senkit rászoktatni, hogy munkaidőben kereshet, mert akkor keresni fog olyankor is, amikor nagy a hajtás.
2019. dec. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3. Neked nem volt még igazi párkapcsolatod, az is biztos. Te jó ég.
2019. dec. 4. 16:54
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A párom nem igényli, hogy nap közben beszéljünk, nem tapadós, napokig simán elvan nélkülem, ha elutazom valamiért, max este írunk 2 sort egymásnak, azt se minden nap. Én pontosan ugyanilyen vagyok, a legnagyobb szerelem közepén is, szóval ez számomra tökéletesebb nem is lehetne.
2019. dec. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Neked meg nem volt még munkád, ahol nem a cseverészésért fizettek. :-)
2019. dec. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az nem párkapcsolat, ahol össze vagy nőve a pároddal. Nem tudnék együtt lenni olyannal, aki nem tud önállóan magával mit kezdeni.
2019. dec. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
6. Ezzel jó kis öngólt lőttél :D Hidd el nekem a cseverészésért is többet fizetnek, mint neked, aki megszakadsz a gályázásban. Gratulálok. :D
2019. dec. 4. 17:18
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
Ki szakad meg? Élvezem a munkám, és még jól is keresek vele. :-D De ha nem foglalkoznék a munkámmal, azért nem fizetnének, teljesen jogosan.
2019. dec. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%
Akármennyire is dolgozom, pár percem akad, hogy a párommal egy-egy üzenetet váltsak, szerintem a kérdező sem órákig tartó beszélgetést igényelne.
2019. dec. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!