Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha a párotok ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a párotok ezt tenné?

Figyelt kérdés

23 éves fiú vagyok. Van egy lassan 6 éves párkapcsolatom (21/L) és az elmúlt időben kissé elhanyagoltam amit Ő nagyon nem nézett jó szemmel. Az elmúlt hetekben derült fény arra, hogy amióta úgy érzi, hogy nem akarok már vele lenni és csak nem mertem neki elmondani (ami nem igaz), azóta összeismerkedett egy sráccal egy társkereső alkalmazáson ami kiderült. Arra hivatkozott, hogy figyelemre volt szüksége amit tőlem nem kapott meg. Ez egy jó hónapja tartott és azóta (nehezen) megtudtam, hogy rengeteget beszélgettek egy közösségi oldalon, találkozgattak, a srác felhívta magához filmet nézni (remélem tényleg csak azt) és azóta is keresi. Amióta kiderült volt egy hatalmas veszekedésünk és lassan derültek ki ezek a dolgok. A beszélgetéseket előzetesen törölte, hogy ha esetleg rátalálnék (amire semmi esély nem volt, mert nem tudom a jelszavát se) ne legyen belőle baj. Azóta rendeződtek a dolgok de én mondtam a páromnak, hogy kérje el a sráctól (diszkréten) a beszélgetéseket, hogy tudjam mik voltak. Sokszor amikor ezt szóba hoztam a párom kiakadt és le akarta zárni a témát arra hivatkozva hogy "nem foglalkoztam vele". Azóta sikerült megértetni vele, hogy ha megmutatja a beszélgetést akkor nem lesz veszekedés. Azóta (3-4 napja) már rendeződtek annyira a dolgok, hogy nem veszekedtünk de bennem még a bizalom kérdése nagyon fennáll. Megkaptam a jelszavát és ellenőrizhetem kivel mit beszél.


Elsősorban lányok/nők válaszát várom, hogy Ők hogy látják át ezt a szituációt és hogy Ők is hasonlóképp reagálták volna le ezt a helyzetet. Az a baj hogy én szeretem Őt és nem szívesen veszíteném el mert beláttam, hogy elhanyagoltam de ezt akkor is erősnek érzem. Ti mit gondoltok?



2020. nov. 11. 19:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Én nem kezdtem volna el mással társkeresőn dumálni alapvetően sem, ha kapcsolatban vagyok. Magánbeszélgetést viszont nem mutatnék meg senkinek, a másik felé tartozom ennyivel.
2020. nov. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

12-14 éves korból megmaradt tiniproblémával van dolgunk, ami ma már sajnos általánossá vált a 20-25 éves korosztályban is. Gyáva volt eléd állni és megbeszélni hogy x és y dolog miatt nem érzem hogy olyan lenne a kapcsolat mint régen, illetve kételyeim vannak, helyette azonnal hátba szúrt és oda rohant, ahol figyelmet kap. Tényleg mint egy sírós, hisztis kisgyerek.


Talán hibáztál, nem tudom mi történt pontosan, de semmiképp nem ez volt a módja a megoldásnak. Valójában elcs*szett mindent, azt a bizalmat már nem fogod sosem érezni, hisz bármikor megteheti újra, igazából bármilyen nevetséges ok miatt. Ne felejtsük azt sem, hogy utólag még ő volt felháborodva, hogy miért akarod megnézni az üzeneket, és persze ezután is még téged hibáztat, ahelyett hogy belátná hogy mit tett. Kisgyerek, nincs erre jobb szó.


A kérdésedre konkrétan válaszolva: vége lenne a kapcsolatnak és soha többé nem beszélnénk.

2020. nov. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Természetesen másképp reagáltam volna. Én a nyílt kommunikáció híve vagyok. Ha valami nem jó, elé állok és megmondom. Nem tartom fairnek, hogy a figyelemhiányra hivatkozva elkezdett másokkal ismerkedni, meg filmet nézni idegen pasi lakásán. Ha csak filmnézés volt ugye, amit kétlek...

Nem csodálom, hogy odavan a bizalmad.

2020. nov. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolatban vagyok,volt olyan időszak az életemben mikor a párom elhanyagolt és rosszul esett. Viszont nem vágytam más férfi figyelmére és nem ismerkedtem más pasival. Szerintem ez egy nagyon rossz kifogás. Eléggé gyerekesen viselkedhet a párod. Én a helyében leültem volna veled megbeszélni.

Nálam fordított esetben biztls kiverte volna a biztosítékot ha a párom mással ismerkedik,írkál és a lakásán filmet néznek. Lehet több történt mint filmnézés. Kétlem hogy 2 felnőtt ember aki ismerkedik egymással filmet fog nézni:) ott több lehetett...

És én igen is kíváncsi lennék az üzenetekre. Mivel ha olyan írkálás van ami nem illő, "megcsalás" akkor az én részemről nem lenne érdemes folytatni a kapcsolatot. Az ilyen dolgok jobb ha minél előbb kiderülnek.A párod ha olyan biztos lenne magában akkor rég megmerte volna mutatni az üzenetet,nem pedig törölni. (Akár magánbeszélgetés, akár nem)

Üdv egy 21 éves nő

2020. nov. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%

Mind a ketten hibáztatok. Felesleges méricskélni, ki mekkorát hibázott.

Én két lehetséges megoldást látok.

1. Őszintén megbocsátotok egymásnak és saját magatoknak, ezt az időszakot elkönyvelitek egy hullámvölgynek, tanultok a hibáitokból és így folytatjátok a kapcsolatot. De többé nem hányjátok egymás szemére sem az elhanyagolást sem a megcsalást.

2. Vesztek egy nagy levegőt és lezárjátok ezt a kapcsolatot.

Én nem látom értelmét, hogy elolvasd az üzenetváltást. Nagyon kellemetlen helyzet lenne neked is meg a barátnődnek is. Meg igazából nincs is jelentősége. A kérdés az, hogy fel tudjátok-e építeni újra a bizalmat.

32 N

2020. nov. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
Kb egyet értenék az 5-ös válasszal ha 30-hoz közeli pár lennétek. Éppen hogy kinőttetek a tini korból és ez a lány menni akar. Törd le a szarvaid és hagyd, hadd menjen.
2020. nov. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Ennek igy semmi ertelme ha csak igy tudsz benne megbizni h allandoan ellenorizgeted. Neked nem lesz nyugtod es o nem ettol erzi majd azt h torodsz vele. Vagy lepjetek tul ezen, ismerjetek el a hibaitokat vagy goodbye
2020. nov. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%
Nem, nem reagáltam így soha, végtelenül aljasnak és elfogadhatatlannak tartom a barátnőd problémakezelési módszerét. Legközelebb garantáltan ugyanezt fogja csinálni, csak ügyesebben, amikor mélyponton lesztek, te meg közben becsavarodsz a bizalmatlanságtól. Ezen semmit se segít, ha elolvasod a beszélgetéseket, tök felesleges önkínzás. A helyedben nem maradnék vele, a bizalom már odaveszett és nem, soha nem fog visszajönni. Ha 30asok lennétek vagy lenne közös gyereketek akkor megfontolnám az 5-ös hozzászólását, de így nem, ezen a szaron nincs mit menteni.
2020. nov. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
18%

Én nő vagyok és hasonló módon kacsintgattam ki az előző kapcsolatomból. A különbség az volt, hogy mindkettőnk számára nyilvánvaló problémák voltak, viszont csak engem zavartak. és hiába jeleztem sokszor, nem volt változás, meg nem is vette komolyan a jelzéseimet. Egy idő után egyszerűen menni akartam, és hiába adtunk magunknak x+1 esélyt, ugyanaz lett mindig, én meg elvágyódtam.

A mostani kapcsolatomból, ahol figyelnek rám, figyelnek az igênyeimre, szeretnek, eszemben sincs kikacsintgatni.

Saját tapasztalatomból úgy gondolom, hogy szerintem ha a lány már itt tart, akkor már eljátszottad az esélyeidet, talán észre se vetted, hogyan.

Nagy valószínűséggel húzzatok-nyúzzátok még, de ő már nyitna egy olyan felé, akinek igazán fontos, és aki figyelne rá.

2020. nov. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%

"amióta úgy érzi, hogy nem akarok már vele lenni és csak nem mertem neki elmondani (ami nem igaz), azóta összeismerkedett egy sráccal "


Tehát hanyagoltad.

Nem is törődtél azzal, hogy ezt ő hogyan éli meg?


Hát ő megválaszolta saját magának és kilépett.

2020. nov. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!