Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek akkor, ha a párotok olyasmit tenne, ami nektek nagyon rosszul esik (és ezt ő tudja is)?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy van neki 2 hobbija, amiből az egyik a munkájához is köthető, és mindkettő sok időt (főleg hétvégéket) elvesz, ami mellett még a munkája is alapból nem teszi lehetővé, hogy minden nap együtt legyünk, ráadásul ez a legtöbb időt elvevő hobbija olyanokkal együtt van, akik azon szurkolnak, hogy mi ne legyünk együtt. Szóval nekem az is rosszul esik, hogy rengeteg közös időt elvesznek az amúgy se túl sokból, meg az is, hogy ő miért nem gondolja úgy, mint én, hogy aki a páromat ócsárolni meri, azt nagy ívben elkerülöm, nem még közös programra megyek a bandájával napokra/hetekre.

Már rég elhagytam volna emiatt, ha ezt leszámítva nem lennénk olyan tökéletesen jók együtt és nem érezném a szerelmét. Szóval nem gondolom, h ez válóok kéne legyen (pont azért, mert minden mást olyan jól megoldottunk az elmúlt évek során), viszont azt se, h tűrnöm kéne, csak h ne sértődjön meg rám, valahányszor szóba hozom, h rosszul esik a dolog.



2016. jún. 6. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:

És te miért nem próbálod megszeretni a hobbiját?

Vagy ha megszeretni nem is, de néha elkísérni, és akkor talán a haverjai is megkedvelnének...

Te ehelyett inkább elvárod h felejtse el a hobbiját és a haverjait, akkor minek jöttél vele össze?

2016. jún. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ő éppen olyan érzékeny, mint Ön. Vagy felad egy keveset Ön a saját önzéséből, vagy hagyja el ezt az embert! Az ember nem kutya.
2016. jún. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De marha könnyen tudnak emberek úgy véleményt nyilvánítani, hogy semmit sem tudnak/fognak fel abból, amiről szó van!! Persze magamra vessek, hogy kiírok ide úgy, hogy nem vagyok hajlandó tökéletes részletességgel leírni a problémát.

Egyébként a barátainak ehhez semmi köze. (Velük jóban is vagyok) Mindkettőnknek rosszat akaró, rosszindulatú emberekkel együtt űzi ezt a hobbit. Az elfogadásról és vele tartásról annyit, hogy kidolgoztam a belemet azért, hogy azokat az embereket jobb belátásra bírjam, nem sikerült. Inkább kiszálttam, mert láttam, milyen ártalmas. Ő maradt. Ez a különbség.. Ha a szerelmüknek a drogozás lenne a hobbija, akkor is ezt mondanák, hogy fogadjam el/csináljam vele együtt, vagy hagyjam el?? Csak segíteni akartam rajta. De mint kiderült, jelenleg neki sincs más választása. Így persze más a gyerek fekvése, de ez is csak engem igazol, hogy olyasmibe keveredett, amibe nem kellett volna.

2016. jún. 13. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!