Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha a párotok ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a párotok ezt tenné?

Figyelt kérdés

23 éves fiú vagyok. Van egy lassan 6 éves párkapcsolatom (21/L) és az elmúlt időben kissé elhanyagoltam amit Ő nagyon nem nézett jó szemmel. Az elmúlt hetekben derült fény arra, hogy amióta úgy érzi, hogy nem akarok már vele lenni és csak nem mertem neki elmondani (ami nem igaz), azóta összeismerkedett egy sráccal egy társkereső alkalmazáson ami kiderült. Arra hivatkozott, hogy figyelemre volt szüksége amit tőlem nem kapott meg. Ez egy jó hónapja tartott és azóta (nehezen) megtudtam, hogy rengeteget beszélgettek egy közösségi oldalon, találkozgattak, a srác felhívta magához filmet nézni (remélem tényleg csak azt) és azóta is keresi. Amióta kiderült volt egy hatalmas veszekedésünk és lassan derültek ki ezek a dolgok. A beszélgetéseket előzetesen törölte, hogy ha esetleg rátalálnék (amire semmi esély nem volt, mert nem tudom a jelszavát se) ne legyen belőle baj. Azóta rendeződtek a dolgok de én mondtam a páromnak, hogy kérje el a sráctól (diszkréten) a beszélgetéseket, hogy tudjam mik voltak. Sokszor amikor ezt szóba hoztam a párom kiakadt és le akarta zárni a témát arra hivatkozva hogy "nem foglalkoztam vele". Azóta sikerült megértetni vele, hogy ha megmutatja a beszélgetést akkor nem lesz veszekedés. Azóta (3-4 napja) már rendeződtek annyira a dolgok, hogy nem veszekedtünk de bennem még a bizalom kérdése nagyon fennáll. Megkaptam a jelszavát és ellenőrizhetem kivel mit beszél.


Elsősorban lányok/nők válaszát várom, hogy Ők hogy látják át ezt a szituációt és hogy Ők is hasonlóképp reagálták volna le ezt a helyzetet. Az a baj hogy én szeretem Őt és nem szívesen veszíteném el mert beláttam, hogy elhanyagoltam de ezt akkor is erősnek érzem. Ti mit gondoltok?



2020. nov. 11. 19:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
34%

"kérje el a sráctól (diszkréten) a beszélgetéseket, hogy tudjam mik voltak. Sokszor amikor ezt szóba hoztam a párom kiakadt és le akarta zárni a témát arra hivatkozva hogy "nem foglalkoztam vele". "


1. ezt pofátlanságnak tartom azok után, hogy hanyagoltad, nem vetted semmibe, és még te mersz követelőzni;

.

2. magánügy, hogy mit beszéltek és miről, mivel a másik fél magánéleti dolgai is szóba kerülhettek, amibe csak őt vonta be; tehát bizalmi ügy is;

.

3. ócska csapda, hogy ha megmutatja, akkor nem lesz veszekedés.

Dehogynem! Akkor lenne csak igazán.


Én már a feléért kiadtam volna az utadat.


Te söpröd le, utána meg beszámoltatod, számon kéred és még a magánbeszélgetéseiben is turkálni akarsz?!

2020. nov. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én addig hisztiznék hogy de, igenis látnom kell a beszélgetést, fotóztassa le a férfivel, hosszútávra tervezel vele, tudnod kell milyen ember van melletted, érdemes e rá időt””pocsékolni”” mert itt rólad IS szó van!

Valahogy elmagyaráznám neki előtte ez mennyire rosszul esett, hogy esne ez neki ha meglépnéd?

A verzió) meglépet, régi ismerőssel/idegen lánnyal elmész beszélgetni (csak ezt mondod neki) aztán te is tagadsz” mindent, reakcióból le lehet szűrni, és kwittek” vagytok, vagy ha nem akarsz ennyi energiát pazarolni, komolyan mondom, nőként! Csomagolj és menj el tőle. Hülyítsen mást. Innen is tudhatsz sokmindent, küzdene e érted, vagy loholna filmezni”...

ha teper érted akkor is ragaszkodj az igazadhoz.

Ezt úgy írom hogy sajnos ugyanilyen természet vagyok mint a barátnőd.

2020. nov. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem is gyerekes a barátnőd. Ha boldogtalan vagyok a kapcsolatban, szólok róla a páromnak, ha nincs eredmény, előbb szakítok, aztán keresek mást. Ha mégis csaltam volna, elismerném, hogy hibáztam, senki sem kényszerített ilyen gerinctelen döntésre, és nem háborodnék fel, ha a tettemnek következményei vannak.
2020. nov. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
35%

Jaj ezek a fekete-fehér gerinces emberek. Az élet nem mindig ilyen egyszerű.

Az ember még ragaszkodik a régihez, akarna még esélyeket adni, akkor is, ha elhanyagolják, de egyszer csak dob valami (talán) jót az élet, és az ember meg akarja legalább nézni, hogy mi az.

Ha az embert jó ideje hanyagolják, lelkiismeret furdalás sem lesz sok, ha nem történnek komolyabb dolgok a harmadikkal, hiszen egy határmezsgyén mozog az ember, ha csak filmet néz meg beszélget.

Alap kéne hogy legyeb, hogy ha szeretjük a másikat, akkor nem hanyagoljuk el. de ha szeretjük, akkor nem is tudjuk elhanyagolni, mert hiányzik ugye.

Így nagyon könnyű ítélkezni, hogy juj valaki kísértésbe esett, de gerinctelen. Csak éppen x ideje el van hanyagolva, hahó. Az nem hibás, aki elhanyagolja a másikat, de közben elvárja a feltétel nélküli hűséget? Mindenki boldog akar lenni. Ha nem kapja meg a kapcsolatában a szeretetet, a törődést, akkor máshol fogja keresni, így vagy úgy.

Kérdező, ha volt pofád elhanyagolni a barátnődet, akkor nem szereted eléggé. Ő pedig, jogosan, tovább akar lépni. Ok-okozat.

2020. nov. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Van, amikor indokolt a megcsalás, például ha a párod kómában van ki tudja, meddig, vagy eltűnt és sehogy sem tudod elérni, hogy legalább egy üzenetben szakíts vele.
2020. nov. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!