Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak miért lepődnek meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért lepődnek meg, ha elhagyják, vagy megcsalják őket?

Figyelt kérdés

A többség döbbenten áll a helyzet előtt, miközben elhanyagolják a másikat.

Nem tervezem megcsalni a párom, de hónapok óta a munka az első, akkor is bemegy, ha nem kéne, eredménye semmi, zéró megbecsülés, a fizetésén sem nagyon látszik, majd 1x kifizetik.

Közben velem alig tölt időt, késő délután vagy éjszaka esik haza, műszaktól függően és ha szóvá teszem, én vagyok a hisztis.

Holott én csak szeretném, ha velem is töltene időt és legalább akkor nemet mondana a munkára, ha 1 közös napunk lenne a héten.

Kezdek ettől a helyzettől besokallni.

Gondolom, ha más felkeltené a figyelmem és elkezdenék kifele kacsintgatni, még én lennék a gonosz, meg a hibás, aki őt nem érti meg, mert szegény csak dolgozik. = pincsibe vágja magát a főnökének, azt hiszi ettől lesz megbecsülve, aztán meg sehol semmi.


2020. nov. 12. 16:36
 1/10 anonim ***** válasza:
37%

A férfiak azért lepődnek meg ezen, amiért a nők is meglepődnek.

Ami a párodat illeti, lehetséges, hogy:

- valóban sok a munkája. Ennek a fizetésén is meg kellene látszódni.

- barátokkal szórakozik, ezért jár későn haza

- csajozik...

Más bizonyára talál más indokot is.

2020. nov. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

Úgy tűnik mintha te unnád már ezt az egész kapcsolatot úgy ahogy van, mintha nem lenne már kedved semmihez.


Én azon gondolkodnék el a helyedben, hogy szeretnék e még energiát és időt és türelmet fektetni ebbe a kapcsolatba.


Ha nem akarsz olyan kretén lenni mint oly sokan akkor még azelőtt hagyd el mielőtt félrek**úrsz.

2020. nov. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%
Most örülj, hogy van munkája. Az jobb, ha neked vágja magát pincsibe?
2020. nov. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Én egyedülálló vagyok, és majdnem minden hétvégén meló van. Sokszor én is csak haza esek, és semmi életerőm nincs. Próbáljatok meg közös nevezőre jutni. Rossz, amikor az ember elhanyagoltnak érzi magát, de gondolom ő sem azért dolgozik ennyit, mert annyira élvezi.
2020. nov. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#2-es

Nem fogok félrek*rni, nem áll szándékomban.

Sok éve egymás mellett vagyunk, mellette voltam jóban - rosszban.

De van az a pont, ahol az ember szeretne némi törődést, figyelmet, főleg, ha nehéz időszaka van. (igen, nehéz időszakom van és úgy gondolom, neki kellene a legjobban mellettem állnom)

És nem azért "hisztizek", mert dolgozik, én is dolgozom. Régen én is túlóráztam, de egészséges kereteken belül. Ha 7/7 napot kb nem látom, csak néhány órára, akkor szerintem jogosan akadok ki, ha azonnal ugrik a főnöke szavára, meg sem beszéli velem, csak közli a tényeket. Teljesen máshogy gondolkodik erről, meg sem érti, hogy nekem csak hiányzik, jó lenne többet vele lenni.

Hétvégente alapból be van osztva javarészt, így azok kiesnek. Maradna 1-2 délután, de neki akkor is csomószor be kell mennie, értsem meg.

#1 köszönöm a "javaslatokat", nincsen kutyája sem, nemhogy barátai vagy mégegy nője. A kérdés nem arra vonatkozott, hogy hova járhat a párom "munka" címszó alatt.


#4 lehet, hogy nem élvezi, de akkor tanuljon meg nemet mondani. Nem az a problémám, ha néha bemegy pluszban, ha kérik, mert előfordul. Hanem, az alapján amennyit én látom, kb csak őt ugráltatják, így nem lehet vele tervezni, én arra számítok, hogy vele leszek végre, nem csinálok egyéb elfoglaltságot magamnak, majd csomószor pofára esek, mert utolsó pillanatban berángatják.

Nekem is volt munkahelyem, amit imádtam, tudtam, hogy a csapattal cseszek ki, ha nem megyek be, de akkor is tudtam nemet mondani, ha az egyetlen olyan napról volt szó, amit együtt tölthetnénk.

Nem ettől lesz ő megbecsült munkaerő, ez már tényleg a pincsi kategória, világi marhának nézik, akinek nincs élete, hisz szinte egész héten ott van. Szerintem ez nem egészséges, de ő meg csak a saját igazát fújja, holott megígérte, hogy nem fog a továbbiakban ő ugrani elsőnek mindig...

Nyilván azt a hülyét hívják elsőnek, aki mindig igent mond, nem?

Egyébként együtt élünk, de sokra megyek vele, ha én alszom mire ő hazaér, vagy annyit találkozunk, míg elé rakom a vacsorát.

Biztos nem könnyű neki sem, de ha én munka után még elvégzem az összes teendőt itthon egyedül + gondoskodom arról is mindig, hogy tudjon rendesen étkezni, akkor elvárnék én is némi törődést.. Mert nem egy unatkozó munkanélküli vagyok én sem, aki nem tudja magát feltalálni míg dolgozik a párja...

Az ő választása, hogy állandóan igent mond, így szerintem jogosan fejezem ki a nem tetszésem, hadd ne sajnáljam, amiért hagyja, hogy palira vegyék és ugráltassák...


Nem szeretnék kilépni a kapcsolatból, de nem tudom már, hogy kellene még neki elmagyaráznom, mi is a problémám, hogy ne én jöjjek már ki belőle önzőként, aki őt nem érti meg?

2020. nov. 12. 18:02
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

Egy értelmes nő és férfi olyan helyzetben,hogy megcsalják elhanyagolás miatt azért lepődnek meg,mert logikusabbnak tartják azt,hogy a másik fél inkább elváljon az illetőtől és úgy keres máshol "vigaszt" ahelyett,hogy félrek#r és benne marad a kapcsolatban sz@rdobálásként,hogy "De hát mindig dolgoztál és nem érdekeltelek" aminek semmi értelme,plussz ígyis úgyis szakítással végződik.


20/L

2020. nov. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%
Azért mert ostobák!
2020. nov. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
Beszelj vele, hogy megfordult a fejedben, és akkor nem fog meglepődni
2020. nov. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
Mert sokuk sérthetetlennek gondolja magát, és ha kapcsolatot létesítenek egy nővel, akkor onnantól kezdve a "Csak az enyém vagy" nemgondolkodás beindul...
2020. nov. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azon lepődtem meg amikor ő meglepődött. Nem tudom, szerintem túl sok mindent elnéztem neki és szerintem nem képzelte, hogy nálam is be tud telni a pohár, hogy én is ki tudok állni magamért. Ő úgy gondolta bármit is csinál én vagyok a biztos pont, aki mindig várja, ha épp kedve szottyan velem tölteni egy kis időd. Ezt úgy kell elkepzelni, hogy első a munka, a kollégák. Aztán a haverok, aztán az otthoniak, a családja meg az otthoni munkák, aztán valahol a végén én. Addig tűrtem ezt a felállást, amíg mindezek mellett nem kezdett el belepofázni az életembe, hogy átvegye az irányítást és kemény elvárásokat támasztani irányomban, időpontig bezárólag, különben nem folytatjuk tovább, kvázi zsarolt magával, csak azzal nem volt tisztában, hogy nem ér így ő annyit. 😀

Na itt telt be a pohár, szakítottam, és jött a kölcsönös meglepődés, hogy meg mertem tenni és hogy ezek után ezen komolyan meg van lepve. 😂

(Meg nem csaltam volna.)

2020. nov. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!