Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a pasik megcsalják vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasik megcsalják vagy elhagyják a párjukat egy nővel/nőért akkor legtöbb esetben milyen nővel teszik azt?

Figyelt kérdés
a legelső (volt) barátnőjükkel, vagy akármelyik esetleg legutolsó ex csajjal, egy ismeretlen (új) csajjal: munkatárs, volt osztálytárs, szomszéd, buliból valaki.... baráttal, vagy csak csaj ügy nélkül szakítanak (nem nő miatt)?
2011. jan. 26. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs "leggyakoribb" eset.
2011. jan. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
olyna kapcsolatból lépnek ki így álltalában amit nem gondoltak meg eléégé, vagy nem votlak biztoska az érzéseikben lefordítva nem szerették a csajt csak azt hitték.
2011. jan. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

Általában egy izgalmasabb, kevésbé idegesítőbb, jobban kinéző, vagy fiatalabb (és ennélfogva jobb paraméterű, elevenebb, és kevésbé besavanyodott), elevenebb, élénkebb, megértőbb, izgatóbb, stb csaj miatt.


A nők elfelejtenek nőnek lenni és saját lustaságukból kiesnek az élvonalból ahol addig voltak, és ennek a tatajébe még el is várják, hogy továbbra is rajongjanak értük.


Egy kapcsoaltért dolgozni kell! Nem lehet megülni, és ellaposodni, mert akkor mindaz elveszik amit azelőtt annyira imádtak benne.

2011. jan. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én dolgozom érte, sőt mindig pasim mondja hogy miért csinosítottam így ki magam, mintha félne h más pasinak is megtetszek, vagy van miből válogatnom és élek vele
2011. jan. 27. 15:38
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
nembaj az ha félt. szerintem. annál jobban meg akar tartani.a pasiknak néha érezni kell h nem adtuk magunkat oda nekik teljesen. merthát amit érzünk h a miénk az mrá nem is kell annyira :D:D
2011. jan. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!