Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratommal lassan 1 eve leszunk egyutt tegnap kicsit fejemhez vagta h legyek tokosebb csaj azert mert en nemiszok nem merek lecsuszni a bobon nemszeretem a csuszdakat stb.. Szarul estek h miert is kene megvaltoznom.? Felek szakit velem ezert.

Figyelt kérdés
Mit mondtok? Ugy csinal mintha neki nem lenne hibai
2020. nov. 13. 09:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
1év után most jött ezzel elő?Lehet van más a láthatáron.
2020. nov. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%
Belevalóbb csajra vágyik, gondolom szex terén is túlságosan visszafogott vagy ami kicsit unalmas lehet. Egy picit én is hasonló cipőben járok ezért leírom én mit várnék el a barátnőmtől. Szex terén kezdeményezhetne ő is, egy kicsit lehetne aktívabb, javasolhatna pózokat, jó lenne ha nem nekem kéne megkérni mindig az orális szexre hanem alapból azzal kezdődne az aktus, ugyanúgy ahogy én is csinálom vele. Egy kis kísérletezés is jól esne részéről, ne nekem kelljen mindig változtatni. Kirándulásokon is lehetne kicsit vadabb, játékosabb. Kb olyan mint egy fiatal lány aki fel akarja fedezni a világot és kalandvágyó.
2020. nov. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem akarlak elkeseríteni, de elképzelhető, hogy megvan már ott a tökösebb csaj.
2020. nov. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
2-es, és ez nem tűnt fel neked, amikor összejöttetek, hogy ő pont másmilyen?
2020. nov. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nincs mas csaj engem akar mindent velem akar aztmondta
2020. nov. 13. 10:33
 6/12 anonim ***** válasza:
Ilyen a szerelem 12 évesen!
2020. nov. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Legyél vagányabb.
2020. nov. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne félj, hogy szakít veled emiatt. Úgy járnál a legjobban!
2020. nov. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Miert?
2020. nov. 13. 17:05
 10/12 anonim ***** válasza:

Ezt komolyan kérdezed?

Mert nem felelsz meg neki így, azért. Meg akar változtatni, ebből soha nem sül ki jó. És azt is nagyon jól ismerem, amikor ő viszont tökéketesnek gondolja magát. Tapasztalat. Nekem azt vágták a fejemhez, hogy nézzem meg más lány milyen, én miért nem vagyok olyan? Nehezen, de szakítottam, innen meg már látom, hogy azért kaptam ezt, mert nem szeretett már ki tudja mióta... csak amíg benne voltam a kapcsolatban nem tűnt fel a többi apróbb jel.

De majd rájössz magadtól is, fiatalnak gondollak még.

2020. nov. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!