Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket zavarna ha a pasitok veletek tök rendes és miattatok megváltozott de az előtt minden nap bulizni járt és mindig más lánnyal volt?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem hogy persze örültök neki de akkor is nemzavar hogy előttetek már annyi lánnyal volt és tényleg eléggé az a mai rosszfiús személy volt? Szóval nem éreznétek ilyenkor néha bizonytalanságot még akkor is ha nincs rá okotok?

2013. márc. 31. 14:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
mit törődjek a múltjával? mellesleg nem hiszem h vki meg tud változni...
2013. márc. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
ha eddig is minden nap mással volt akkor tuti nem bírná a hosszú kapcsolatot egy személyel
2013. márc. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
nem zavar, sőt, örülnék neki, de azért abban biztos vagyok, h sok idő kéne, míg 100%-osan meg tudnék benne bízni.
2013. márc. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Az ilyen nem változik... Szerintem. Esetleg titokban csinálja,neked meg adja a szépet. És igenis zavarna ha ilyen volt, nem is tudnék megbízni benne!
2013. márc. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha minden vonatkozásban negatív teszteket(HPV, AIDS,és egyéb mai "nyalánkságok" és "érdekességek") produkál-akkor elgondolkoznék azon, hogy egyáltalán szóba jöhet-e.
2013. márc. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hát én már majdnem 5 hónapja együtt vagyok a pasimmal és hát elég csajozós tipus volt és tudom h nem csalna meg mert már leteszteltem és tényleg hihetetlenül más velem meg már nagyon tervezgeti a jövőnket stb. csak egy kicsikét még mindig nem bizom meg benne mert tudom h előttem milyen volt
2013. márc. 31. 14:42
 7/19 anonim ***** válasza:
már letesztelted??? :D szép jövő......
2013. márc. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
XDD jaja de nem haragudott meg egyáltalán..:)
2013. márc. 31. 14:46
 9/19 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2013. márc. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ezen besírtam! XD Jó tesztelgetést, erre lehet ám alapozni a jövőt!

Mellesleg korotok?

2013. márc. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!