Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy évvel ezelőttig többször randiztam egy lánnyal, de amikor mondtam, hogy járni akarok vele, bevallotta, hogy eljegyezték. Minden ocsmányságnak lehordtam, aminek egy részét bánom is. Így nem váltunk el épp békében, kb. ha lenne ellenséglistánk, az élén szerepeltünk volna. Nyáron felhívott, és mindenért bocsánatot kért, és megegyeztünk, hogy nem gyűlöljük egymást, de bennem megmaradt a megvetés iránta.


Két napja egy kórházban találkoztunk. Nekem a keresztmamám halt meg, hoztam el a cuccait, neki meg az apja, cuccokat hozott el ő is (legalábbis ezt mondja, nem igazán bízom a szavaiban, bár ilyet kitalálni...). A kórház előtt a kijövetel után megálltam megnézni a telón valamit, így utólért, és egy "Oh (a nevem)" mondattal a nyakamba borult. Nem igazán örültem ennek az egésznek, de bunkóságnak tartottam eltolni őt magamtól. Utána kért (szépen kérem szavakkal), hogy találkozzunk, mert látni szeretne, és aggódott azért, hogy jól vagyok-e. A vőlegényével szakítottak (legalábbis ezt mondja). Nekem éppen kialakulóban van valami egy másik lánnyal, tehát én nem akarok tőle semmit. De kíváncsi természet lévén érdekel, mit akarhat ennyire. Azóta háromszor hívott, hogy mikor találkozunk.


Én 25/F, ő 26/L.


2020. nov. 13. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha komolyan gondolod azzal a lánnyal, akkor szerintem ne találkozz vele.
2020. nov. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon ingoványos talaj.

Megpróbálom felvázolni, hogy én miként látom a történteket. Vőlegénye volt, de elbizonytalanodott vele kapcsolatban és ekkor megjelentél te. Egy lehetséges kiút voltál a helyzetéből, de persze ezt nem jól csinálta, aminek meg is lett az eredménye. Benne viszont az maradt meg, hogy ő hibázott, te jó voltál hozzá. Most eltávozott az édesapja, ami hatalmas törés a legtöbb ember számára, a vőlegénye már nincs sehol és egyedül érzi magát. Támaszt keres most benned.


Szerintem mond meg neki, hogy van egy kedvesed, de ha szeretné, találkozhattok és meghallgatod őt. Lehet, hogy tényleg csak egy baráti ölelésre van szüksége.

2020. nov. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a másik kapcsolat még csak most van kialakulóban, tehát nyugodtan menj el, tájékozódj!

Szabad ember vagy. Fiatalon gyűjts ilyen jellgű információkat!

Ne félj saját magadtól!

2020. nov. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%

"A kórház előtt a kijövetel után megálltam megnézni a telón valamit, így utólért"


Leálltál direkt nyomogatni a telód, hogy beérjen. Legalább magadnak ne hazudj.

2020. nov. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.

Csak azért fontolgatom, hogy találkozom vele, mert kíváncsi vagyok, nem akarok tőle semmit, túl sokáig tartott a sebnyalogatás, akkor sem kockáztatnám meg vele még egyszer, ha még tetszene.


Utolsó: rezgett a telefonom, és mivel a másik kezemben egy zsák volt, plusz elég kétbalkezes vagyok, és nem akartam leejteni a telefont, megálltam, és egy fontos emailt olvastam.

2020. nov. 13. 21:50
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
Nekem nem kell magyarázkodnod, az igazat nagyon jól tudod.
2020. nov. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vagyis tegyem félre a kíváncsiságomat, és utasítsak el mindennemű kontaktot?
2020. nov. 13. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!