Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akarhat tőlem valamit? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat tőlem valamit? Vagy én csesztem el?

Figyelt kérdés

Szerintetek ez megér még egy próbát?


pár hónapja ismerkedek egy sráccal, jól érzem magam nagyon vele, nevetünk, minden nap beszéltünk stb. nekem több idő kell, hogy érezzek komolyabban valamit, így úgy vooltam vele, hogy randizgatunk még párszor és vagy kialakul valami, vagy sem. nem vagyok a nyomulós fajta, én elvártam, hogy az esetek többségében ő keressen, ő hívjon el. volt, hogy egyik randin megcsókolt, azonban a következőn nem úgy köszönt, innentől kezdve még visszafogottabb lettem, és a " legmerészebb" az volt, hogy moziban a hozzá mertem a vállam érineni az övéhez. amúgy mindig hagytam, hogy ő kezdeményezzen mindenben. előállt azzal, hogy mi is van köztünk. elmondta, hosszas hallgatás után zavartan elmondta, hogy ő nem érzi magát szerelmesnek, de nem is ismerjük egymást még annyira stb. én annyira megijedtem, h kb. közöltem vele, hogy nekem csak havernak kell (ami nem igaz...). rávágta, hogy zseniális, mert ezt érezte rajtam, és így legalább tisztáztuk.. ezek után még elhívott találkozni... nem merem keresni, mert félek, hogy lebőgés lenne, de azért hiányzik, hogy beszélgessünk stb.


Mi a véleményetek?


24L


2016. febr. 26. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Pár hónapja ismeritek egymást, és találkoztatok, de nem alakult ki érzelmi kötődés... Akkor már nem is fog szerintem.

Vagy lehet, hogy ő is csak sértettswégből mondta, hogy havernak tekint.

Szerintem ha tetszik neked, akkor legyél egy kicsit merészebb, és kezdeményezz te. Ő megtette az első lépést, most akkor mutasd ki neki, hogy érdeklődsz iránta.

2016. febr. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért vagy ennyire esetlen, ha lényegében neked kellene ez a srác?
2016. febr. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak a vállad érintetted hozzá? :) Ezen jót mosolyogtam. Mondd el neki mit szeretnél, ebből nekem is az jönne le ,hogy nem érdekellek.
2016. febr. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem megér. Azt mindenképpen fontos lenne tisztázni, hogy mit érzel valójában. Mindemellett én férfiként nem hívnék el egy lányhavert túl sűrűn találkozni, az egészen más szerep.
2016. febr. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!