Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok kiigazodni rajta....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok kiigazodni rajta. Akarhat tőlem komolyan valamit, vagy ez csak a szöveg? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Nyáron megismertem egy férfit, azonban csak kb. 2 hónapja kezdtünk el beszélgetni. Már a beszélgetések elején leszögezte,hogy ő komoly kapcsolatot keres, tőlem is megkérdezte a szándékaimat. Én is elmondtam,hogy társat keresek,nem csak szórakozni szeretnék.

A távolság miatt az első igazi találkozásra hetekkel később került sor, ami jól sikerült. Folytattuk tovább a beszélgetést, azonban a következő találkozásig közel 3 hét telt el. Bár minden nap beszéltünk, nem ajánlotta fel, hogy eljön hozzám. A dolgok innentől még érdekesebbé kezdtek válni. Annyit tudni kell,hogy én a fővárosban tanulok, de ezzel a férfivel egy városban lakunk, ha otthon vagyok.


Mikor huzamosabb időt otthon töltöttem megbeszéltük, hogy találkozunk. Egy pénteki napon érkeztem haza,ekkor még a találkozó pontos időpontja nem volt megbeszélve. Másnap egy boltban összefutottunk. Ekkor arra hivatkozott,hogy a testvérének kell segítenie,azért nem hívott eddig. Ez után röviddel megbeszéltük,hogy másnap találkozunk. Ez meg is történt. Az azt követő napon már csak másfél órára találkozunk,mert neki másnapra prezentációt kellett csinálnia, ami elmondása szerint aznap derült ki. Valamint elutazott egy több napos konferenciára, így a következő találkozóra csak szombaton került sor. Másnap utaztam vissza,ekkor sem találkoztunk.

A következő héten felajánlottam neki, hogy jöjjön el ide hozzám,ezt elfogadta. Majd pénteken közölte, hogy konferenciára kell mennie másnap, így nem tud jönni. Ekkor szóvá tettem neki, hogy nem erre számítottam és csalódott vagyok. Elmondta, hogy ő sem így tervezte, velem lett volna inkább és innentől igyekszik mindent elkövetni,hogy találkozni tudjunk.

A hétvégén ismét hazautaztam. Találkoztunk is,értem jött, elvitt magához. Másnap a testvére szülinapját ünnepelték, de mondta,hogy ez csak pár órát vesz igénybe,utána találkozunk. Hát a pár órából este 10 lett. Úgy gondolom, ha annyira velem akart volna lenni,akkor korábban eljön.

Érdekes még, hogy látszólag nem a szexre hajt, jó ideig meg sem csókolt. A találkozások során úriemberként viselkedik, figyelmes előzékeny. Gyakran felhív telefonon is, elmondja,hogy sokat gondol rám, meg a találkozásainkra.


Lehetséges, hogy valaki ennyire elfoglalt legyen és ennyi minden közbejöjjön, vagy csak szórakozik, nem érdeklem igazán?

Mit gondoltok?


2019. nov. 18. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez egy jó kérdés,nehéz eldönteni.

Sorozatban ne hidd el neki.

2019. nov. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van másik nő is a képben! Te csak egy kis unalom űzőnek vagy jó neki, mikor éppen nem ér rá a másik nő akit közben dug!...


Ne reménykedj hosszú távon benne. Nem lesz tartós légyott. Csak dugásra kellesz neki, máskülönben több energiát tenne az egész ismerkedésbe!


Másnéven talonban tart.

2019. nov. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy meg kedves, de nem szerelmes beléd.

Biztos nincs család, feleség , barátnő?

2019. nov. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Feleség,család és barátnő abban a városban biztos nincs. Mindenki ismer mindenkit ott. De esetleg egy távolabbi városban akár lehet...
2019. nov. 18. 22:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Felvállalt biztos nincs, de titokban bármi lehet neki.
2019. nov. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Neki most vagy általánosságban ennyire fontos a párkapcsolat.

Szerintem mindenkinek teli az órarendje, és nem tátong benne üresen a párkapcsolati idő, hanem majd amikor jön valaki, csinál helyet. Ha már beiratkoztam egy angoltanfolyamra és nyelvvizsgázok májusban, akkor nem fogom ezt feladni azért, hogy legyen időm szerelmeskedni. De más életszakaszban akár egész nap is rá fogok érni.

Ha kitölti az életét a munka - nem tudom,állásban van? - és a családja, akkor ennyi van.


"Az azt követő napon már csak másfél órára találkozunk"


Te kell tudd az igényeidet, nekem nincsen igényem másfél óránál hosszabb találkozásra, főleg ha előző nap is hosszan együtt voltunk.

2019. dec. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!