Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, Nők! Ha egy amúgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők! Ha egy amúgy férfias pasinak van sub hajlama, az mennyire "férfiatlan"? (kifejtem)

Figyelt kérdés
Van egy pasi, aki amúgy férfias, mély a hangja és izmos. Céltudatosan tanul az egyetemen, hogy elérje amit akar. Lehetne vállalkozó vagy alkalmazott is akár, ami céltudatosan dolgozik. Ezek ugye férfias dolgok. Viszont sub hajlama van és szeret olyan nőknek ugrálni, akik bejönnek neki. Nem feltétlenül csak párkapcsolatban, hétköznapokban is, bármelyik vonzó nőnek. Szex közben néha szeret alárendelt lenni. Ugye ezek még ha szexuális vágyak is, nem férfiasak. Ez "megöli" a férfiasságot? Ha kiderül róla, hogy ez van vele, akkor kevésbé "antiférfi"? Pls nemet és kort is! (tuti írnak pasik is, ezért kell a nem)

2020. nov. 15. 22:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

Nekem ez bejönne. Van hogy szeretem átvenni az irányítást, szerintem ettől nem leszel kevesebb egy rendes férfinál. Szexuális téren én úgy vagyok vele hogy próbáld ki amit szeretnél és amibe a partnered is beleegyezik.

22/L

2020. nov. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez, amiket leírtál, egyáltalán nem probléma. Úgy értem nyilván a nők is szeretnek néha irányító szerepbe lépni. Ez azon is múlik hogy ez a hajlam miben nyilvánul meg. Amíg nem kér, vagy tesz valami extrém dolgot, addig szerintem ez teljesen rendben van.
2020. nov. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, viszont ha látnál egy izmosabb pasit akinek férfiasabb fajta szakálla van ugrálni egy nőnek, nem tűnne férfiatlannak? Illetve biztos van olyan nő, aki nem akarna olyan pasit, akit irányítani kell, még ha hajlam miatt is nem?
2020. nov. 16. 00:02
 4/13 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem relatív több lánynak is tetszenek a sub férfiak. Nem hinném,hogy ez furcsa lenne, vagy hátrány bármiben is.

Részemről egyáltalán nem öli meg a férfiasságot, sőt. Szerintem már az férfias és szexi , ha egy pasi elismeri, hogy bejon neki az alárendelt szerep.

22/L

2020. nov. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
De azt fejtsd már ki légyszi hogy mit akar az hogy " ugrál egy nőnek"? #2-es vagyok
2020. nov. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem egyedül az "ugráláson" akadt meg a szemem. Ez nem tetszene. Hozzáteszem, hogy semelyik oldalról nem tetszik a másik fél csicskáztatása, undorító dolognak tartom.
2020. nov. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

"De azt fejtsd már ki légyszi hogy mit akar az hogy " ugrál egy nőnek"? #2-es vagyok"


Ez kifejtve annyit jelent, hogy élvezi ha egy neki vonzó nőnek megteszi amit kér. Lehet ez akármi, inni visz neki buliba vagy más. Úgy általába megteszi amit mond, nem áll ki magáért, csak megteszi annak a nőnek, aki bejön neki, élvezetből. Ugye ez ellentéte annak, ami férfias viselkedés. kapcsolatban is azt teszi amit a nő mond, nem azért, mert nincs saját véleménye, hanem élvezetből.

2020. nov. 16. 00:51
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja, így értem. Hát, ameddig ez nem fajul csicskáztatásba és megalázásba szerintem nincs gond ezzel.
2020. nov. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A nők sem egyformák.

Vannak olyan nők, akik szeretik az ilyen papucs mentalitású férfiakat;

egyik legjobb haverom pl. ilyesmi típusú faszi, a felesége meg uralkodó típusú nő, tök jól megvannak.

Ellenpéldának meg az én barátnőm pl. hülyét kapna egy ilyen férfitól, nem tudna rá férfiként tekinteni, ő a határozott férfiakat szereti, akik kifejezetten kiállnak magukért, nem engedik elnyomni magukat.


Szóval csak keresni kell egy olyan személyiségű nőt, akivel passzoltok.

2020. nov. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#9 Igazad van. Személy szerint meg, nekem jól esne, de csak addig, amíg nem látom azt rajta, hogy szolgának érzi magát. Ha megkérnek valamire én is megteszem. Ha pedig valaki olyan, akit szeretek is, naná! Én nőként mondom, ez nem férfiatlan!
2020. nov. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!