Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiatlan leszek attól hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiatlan leszek attól hogy én fogok gyedre menni?

Figyelt kérdés
Párom többet keres és most 5 hónapos terhes, azt mondja hogy menjek én inkább gyedre mert többet keres. Én szívesen elmegyek gyedre, ez engem nem zavar majd, de vajon valóban társadalmilag ez nem elfogadott és esetleg tényleg nem fog férfiként rámnézni emiatt ezután.
2019. aug. 15. 09:30
1 2
 1/18 anonim válasza:
25%
Igen. Ezután transzinak fogtak tartani.
2019. aug. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%

...mert otthon maradsz vigyázni a kicsire?


Ha neki nincs vele problémája, és jobban keres (ergo több mindenre futja, pláne a gyerkőc számára) akkor nem látom a problémát.

2019. aug. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
18%
Ebbe ne menj bele, veszélyes játék! Először csak GYED-r mész, aztán egyszer csak azt veszed észre, hogy ülve pisilsz, majd elkezdesz plázákba járni... Tényleg ezt akarod?
2019. aug. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
16%

Nincs ezzel gond a mai 21. századi világban, viszont én azt nem értem, hogy ilyenkor nagyon fontos pici korban az anya-gyerek kapcsolat. Az ilyen nő minek szül, ha arra is képtelen, hogy az anyagiasságát háttérbe szorítsa és kiteljesedjen, mint szülő, anya? És ezzel lemarad bizonyos dologról, ami kimondottan az anyaság szerepköréhez tartozik.

Ja, mert azok a fránya anyagiak. Hát, ha ez neki fontosabb, minthogy megélje az anyaság szerepét, ám legyen, de akkor ne csodálkozzunk, ha későbbiekben sok fura gyerek lesz.

Egy férfi, valljuk be, nem tud annyi mindent, mint egy nő, nem ért annyi mindenhez. Sok férfi értelmi intelligenciája a béka s..gge alatt van.


Ez is a baj a mai világgal, hogy a nemek felcserélődnek.

2019. aug. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
98%

A régi világban volt az, hogy a pasi dolgozott, a nő otthon maradt a gyerekekkel meg a házimunkával.


Ma már a nők is dolgoznak, jó fizetést kapnak.


Ha mindkettőtöknek oké, és így jobban jöttök ki, akkor miért ne maradhatnál te otthon?

2019. aug. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%

Nem ! Sokkal inkabb ferfiasabb leszel !

Ne a tarsadalomnak akarj megfelelni !

Ha nektek így jobb, a lenyeg a család, az anyagi biztonság, a gyerek erdeke ! Sehol nincs az kőbe vesve, hogy csak az anya maradhat otthon a picivel, egy ferfi ugyanúgy eltudja latni , kiveve a szoptatast. De ezt is meglehet oldani , hogy anya tejhez jusson a baba !

2019. aug. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
98%

Semmi baj nincs ezzel!

Bár én személy szerint nem tudnám elképzelni, hogy tényleg a legszebb legjobb pillanatokról úgymond lemaradok.

2019. aug. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
97%

Ha ez mindkettőtöknek megfelel, akkor miért ne? Szerintem semmi gond nincs ezzel. A férjemmel is az apukája maradt otthon anno (és ez még a 80-as évek voltak), és senki sem tartotta kevésbé férfiasnak emiatt- sőt, szerintem nagyban meghatározta, hogy később milyen jó kapcsolata volt a fiával.

Én is sajnálnám, hogy nem én maradok otthon a gyerekkel, de ha ez így jobban megéri anyagilag, egyet is értetek a döntéssel, akkor simán bevállalnám. Mindenki jól jár, mondhatni.

2019. aug. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem pont férfias leszel ettől. Legalábbis nekem sokkal férfiasabb egy ilyen apa. De az nem férfias, hogy cikinek gondolod, vagy felmerül benned. Kit érdekel a társadalom? Nekik élsz, vagy magadnak és a családodnak?
2019. aug. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tök jó, az én szememben ez teljesen férfias. :)

Nálam eleve az "alfahím" ott kezdődik, hogy felelősségteljesen gondoskodik a szeretteiről, lehet rá számítani, és fontosabb számára a családja, mint valami idióta elvek, meg néhány kőkorszaki felfogású idegen csaholása.

Ismerek családot, ahol 2 kicsivel maradt otthon az apuka, mindannyian túlélték, már felnőttek a gyerekek, a szülők együtt vannak, és ritka jó kapcsolatuk van.

Nyilván van egy-két idióta, aki emiatt röhög vagy beszól, de ilyenekkel nem kell foglalkozni, akármit, bármit csinálsz, mindig lesznek, akik röhögnek vagy beszólnak, szóval whatever.

2019. aug. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!