Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már, hogy írtak férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy írtak férfiak miközben párod van és ha nem írsz vissza akkor jön az üzenet, hogy mekkora bunkó vagy?

Figyelt kérdés
Ezek ilyen régi haverok meg iskolatársak, de csak azért írnak mert valamiben reménykednek.
2020. nov. 16. 07:08
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Nem.régi oszttàlytarsak pont lesz rjàk irok e vagy nem. Ha szingli sràc is es benne lenne ebben abban.
2020. nov. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noren1989 ***** válasza:
100%

Csak itt volt ilyen esetem. Aztàn említettem, hogy én is férfi vagyok...

No persze ezek nem régi iskolatàrsak voltak, hanem a kanos fricikék a gyk-ról.

2020. nov. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahham, volt. Nem válaszolok, vagy gyors lepattintom, hogy érdeklődése tárgytalan. Aztán ami reakció arra jön, az kb. kritikán aluli.. de ilyenkor megnyugszom: "Milyen jó, hogy értelmes párom van, ezzel a palival meg úgysem vesztettem semmit."
2020. nov. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb, hogy ugyanazok a pasik, akik előbb még játszották a kedves-rendes fiút, fél perc múlva már krvaanyáznak és rondának neveznek. :D
2020. nov. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt, nem nagyon hatott meg. Látni pl facen is, hogy van párom.

N

2020. nov. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam nem visszaírni azért, mert párom van. :D Nekem nem okoz problémát mederben tartani a beszélgetést, legrosszabb esetben is tudok hivatkozni arra, hogy ott virít az adatlapomon, hogy eljegyeztek, szóval a barátságomon kívül nincs más, amit felajánlhatnék. Ilyenből sok eset volt, általában megértették, hol a határ, ha mégsem akkor kijelentettem, hogy ez ízléstelen és tiszteletlen a páromra nézve, szóval erre a beszélgetésre nem vagyok partner. A párom sem kap féltékenységi rohamot, bármikor megnézheti ezeket a beszélgetéseket és meggyőződhet róla, hogy hogy reagáltam, bár szerintem ennyire nem érdekli.


De persze van ettől függetlenül olyan ember, akinek nem szoktam visszaírni, egyszerűen, mert nem érdekel. Az meg vagy megérti vagy addig hisztizik, amíg esélyt sem adok neki, hogy írjon, mert letiltom a vérbe.

2020. nov. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindig megmondom, hogy "bocs ne haragudj, van barátom". Ha nem érti meg és folytatja, onnantól kezdve magfasról leszarom, bunkónak tart-e, nem fogok válaszolni, és különben is, ő a bunkó, mivel semmibe veszi, hogy van valakim.
2020. nov. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!