Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom kiakadt rám, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom kiakadt rám, szerintetek jogos?

Figyelt kérdés

Párom állandó délelöttös, én két műszakban dolgozom,ma pihenős vagyok. Tegnap találkoztam anyukámékkal, akik másik városban laknak, tehát igen ritkán futunk össze. Mivel ők is délelőtt dolgoznak, van, hogy egész héten telefonon sem beszélünk. Párom viszont minden este beszél az anyjával. Tegnap mikor beszélgettünk, húgom megjegyezte, hogy miért vékony kabátban vagyok, erre mondtam, hogy szétszakadt a cipzár a télimen de most nem tudok újat venni, mert egy rakás adósságot kifizettem, hogy tudjunk végre lakáshitelt felvenni. Ő nem rég óta dolgozik, még otthon lakik, így nincs sok kiadása, ezért felajánlotta, hogy ma együtt elmegyünk és vesz nekem egy kabátot. Ezt mondtam páromnak, erre ő kiakadt... Mert hogy milyen jó nekem hogy megint csavarogni megyek, meg mindent ő csinál otthon, meg mindig ő van a gyerekekkel és neki elege van meg ilyenek... Azt aláírom, hogy ő van többet a gyerekekkel, de ő erőltette, hogy jöjjek erre a munkahelyre. Az viszont nem igaz, hogy mindent ő csinál itthon, meg hogy én folyton csavargok. De ebben az a vicc, hogy csomószor nem is engedi, hogy én csináljak valamit. Pl este is mondtam, hogy hagyja a tányérokat, majd elmosom én, csak lefektetem a gyerekeket. Erre mire kimentem, el volt mosogatva. És ez csak egy példa, de sorolhatnám még. És ha erre felhívom az ő figyelmét is, akkor elkezd veszekedni. A másik meg, hogy egyrészt ha "csavargok" is a városban, biztos, hogy neki is intézek valamit, mivel ő a munkája miatt nem tud elmenni csomagot átvenni, kulcsot másoltatni stb, másrészt meg hugomékkal most megyek el másodszor, és csak is azért, hogy ne kapjak tüdőgyulladást a vékony kabát miatt.

Ugyanakkor én sosem mondtam neki, hogy ne menjen ide vagy oda, és sosem veszekszem vele, ha valamit nem csinál. De ha mindezt a fejéhez vágom, akkor még jobban megsértődik ahelyett, hogy komolyan elgondolkodna.


2020. nov. 16. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:
98%
Sztem beszélgessetek el, mert ez a kabát téma csak egy utolsó csepp volt a párodnak. Igazságot senki nem fog tudni itt tenni, mert ahhoz ismerni kellene a párod álláspontját is, őszintén szólva, én meg is hallgatnám, mert van 1-2 elszólás az írásban, ami alapján neked is van abban felelősséged, hogy ennyire mufurc. Viszont neki meg nem kellene mártírkodnia. Úgyhogy beszéljetek.
2020. nov. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Andizsuzsi ***** válasza:
98%
Nem visszabántani kell, hanem leülni és megbeszélni, hogy mitől sokallt be. A legtöbb kapcsolat azon meg tönkre, hogy ha valamelyik fél megbántja a másikat,mert rajta vezeti le a feszültségét, akkor nem megbeszélik, hogy mi okozta azt és tudnak-e rajta változtatni, hanem a másik vagy "visszabánt", vagy magában duzzog. A probléma egyiktől sem oldódik meg.
2020. nov. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
"...sosem veszekszem vele, ha valamit nem csinál. De ha mindezt a fejéhez vágom,...." Ezek után a ugy vélem, hogy a párod részéröl MINDEN!!! jogos.
2020. nov. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3: kifejtenéd...? Nem igazán értem, hogy ettől miért lesz jogos... Nem egy könnyűvérű bulizos huszonéves fruska vagyok... Nem a kolléganőimmel akartam elmenni inni vagy tudom is én. Nekem egy szavam nem volt, amikor csinált egy 600ezres, tök felesleges adóságot. Mikor közölte, hogy elmenne hétvégére a 260km-re élő haverjához, egy szóval nem mondtam, hogy légyszi ne... Nekem át kellett kérnem magam szabadságra az utolsó utáni pillanatban hogy otthon lehessek a gyerekekkel. Nem kis kellemetlenséget okozva ezzel a munkahelyemen (kereskedelem). Én meg egy nyamvadt PLÁZÁBA mentem el a testvéreimmel és anyukámmal délelőtt, de mire menni kellett a gyerekekért, addigra bőven visszaértem. Már ne is haragudj, de nem igazán értem, hogy miért gondolod, hogy "MINDEN!!!" jogos...
2020. nov. 16. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!