Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon gáz? Babát várok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz? Babát várok a férjemtől, közben más pasiba vagyok szerelmes.

Figyelt kérdés
A sráccal régen már éreztünk valamit egymás iránt, de akkor nem történt semmi. Nagyon rég nem találkoztunk, egészen mostanáig. Most megtörtént a dolog, de már terhes voltam, csak még nem tudtam. Fellángolt kettőnk közt a szerelem, a férjem már nem szeretem, ez tuti. Szerintetek mit tegyek?
2010. aug. 10. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon nehéz szitu! A férjed örül a babának? Mióta vagytok házasok?
2010. aug. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Te most tényleg itt kérsz segítséget ilyen ügyben? Emberek életét teheted tönkre, te meg feljössz a gyik-re. Röhejes vagy.
2010. aug. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

nem gáz,nyugi.más nők se szoktak ilyesmin izgulni.

a szerelem a világ egyik legönzőbb dolga,a férjednek most ezzel szembesülnie kell.

2010. aug. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
8 éve vagyunk együtt, 2 éve házasok. Férjem örül a babának, én kevésbé.
2010. aug. 10. 19:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok... ha a férjed örül ennek a babának, szerintem még megmenthetitek a házasságot! Tudod egyszer fenn, egyszer lenn! Az ilyen régi, beteljesületlen szerelmeknek nem lesz nagy jövője! Mi van ha jön egy másik ilyen? Azzal is kapcsolatot folytatsz? Az ilyenek csak azért csábitanak, mert mindig beteljesületlen volt... de amint megkapod és elmúlik a rózsaszin felhő már nem lesz érdekes!

Ezek akadályok, amik nagyon csábitanak, de ha eldöntöd hogy hű maradsz a párodhoz, magától csitulnak benned az ilyen vágyak az adott férfi után! Aztán majd jön egy másik és azt is legyőzöd!

A hűség nem csak érzés, hanem elsősorban döntés!

2010. aug. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Első! Neked külön köszi, elgondolkodtadtál...
2010. aug. 11. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!