Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm azt mondja még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm azt mondja még mindig ugyanúgy szeret mint az elején, sőt jobban is. De én nem úgy érzem. Nem mond igazat?

Figyelt kérdés
már közelse érzem úgyhogy szeret mint az elején, jó most is szeret de már nem úgy és az 100% de ha már nem szeret úgy akkor miért nem mondja meg? azt mondja hogy megmondaná ha igy lenne
2008. nov. 29. 21:24
 1/6 anonim válasza:

Ez attól függ milyen jol ismered bnödet, ha régóta jártok és mindig megszokta mondani az igazat akkor nemhinném h félned kéne vmitől is.

De a te reakciód természetes.

pl velem is csak ugy szakitott volt bnöm hogy közbe semmi baj nemvolt , és álarc mögött tetette egy idő után h szeret

2008. nov. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát, még nem vettem észre egyszersem hogy hazudott volna a barátnőm, többnyire öszinte velem. de hogyha még jobban is szeret mint elötte akkor miért az ellenkezöjét érzem?
2008. nov. 29. 21:33
 3/6 anonim válasza:
Mert szereted és félsz h elveszíted szerintem. ha nemszokot hazudni és öszinte szerintem ebben az esetben nincs félnivalód. Szerintem bizz magadban hogy szeret. ha meg barátnöd hazudik akkor férreismerted, mert egy kacsolat alapja az öszinteség. Jobb esetben
2008. nov. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ez igy van, és pont ez a baj. szeretem és félek hogy elveszitem :S
2008. nov. 29. 22:41
 5/6 anonim válasza:
megértem félelmed de ne nyomja rá hangulatát az együttlétetekre, meg annyiszor nemkell megkérdezni tőle hogy szeret-e téged, inkább éreztesd te , hajolj és súgd a fülébe hogy szereted. hidd el nemlesz semmi baj.
2008. nov. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

mintha csak a páromat hallanám :D néhányan olyan butusok vagytok :)

nyugi, nagyon is szeret a bnőd, amiatt van az egész, hogy aggódsz, hogy már nem.

jó amúgy, hogy még vannak ilyen pasik mint te :D legyetek boldogok, szeressétek egymást :)

2008. nov. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!