Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme folytatni? 10év,gy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme folytatni? 10év,gyerekek miatt együtt maradni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 26 éves vagyok a férjem 35.

Eleg fiatal vtam mikor össze jöttünk. Most lesz 10 éve hogy együtt vagyunk, és másfél éve házasok. Van 2 gyermekünk, 3 éves és fél évesek.

A helyzet az, hogy az utóbbi időben rengeteget veszekszünk. Nincs olyan nap, hogy ne legyen szóváltásunk.

A probléma az, hogy nincs velünk. Csak este de az is csak az egyik héten (2 műszakos).

Munka mellet eljár dolgozni maszekolni házhoz. Hétvégén szinte mindig odavan mind a 2 nap. Ha itthon van remek apa imádja a gyerekeket játszik velük fürdet stb. Mindent csinál ő is ha nem hulla fáradt. Ugye pár éve itthon vagyok már a gyerekekkel... Lehet ez a baj. Nagyon rossz hogy soha nincs itthon. Örülnöm kellene hogy dolgozik meg hajt h mindenünk meglegyen, de ez már tulzás. Saját autó , saját lakás. Nem vagyunk egy felső réteg de legalja sem anyagilag, olyan átlagosnak mondanám.

Ha kérem, hogy a hétvégén ne menjen maradjon itthon velünk annak is veszekedés a vége, mert én nem értem hogy kell a pénz. Nem gondolom hogy éhen halnánk ha néha itthon maradna. Mivel oda van, így a gyerekekre sincs ideje nemhogy még rám is.

Első szerelem mindenben ő az első. Beszéltünk róla hogy nekem ez így nem jó, de soha nem változik semmi.

Egy virágot sem kapok soha sem egy csokit egy kedves bókot semmit. Nem érzem nőnek magam, csak mint egy nemis tudom...

Mindent megteszek a gyerekek mellett főzés mosás stb. Kedveskedek neki mindig, próbálok a figyelmében járni de kB annyit érek vele mint halottnak a csók.

Mivel sokat megy mindig fáradt. Ha van egy kis ideje akk meg telefonozik (pl ha elaludtak a gyerekek).

Nagyon hiányzik. Vágyom a figyelemre egy kis gyengédségre, szeretetre. Mikor szóvá hozom azzal válaszol h nem elég jó nekem meg akk ő egy senki stb

Tényleg ennyire baj h olyan férfival szeretnék lenni aki nőként Is tekint rám???

Már teljesen tanácstalan vagyok.

A hónapok folyamán kezdünk elhidegülni egymástól. Már nemis töröm magam a szexuális közeledésen az elutasítás miatt. Azért heti 1-2 alkalom van, de már az sem olyan.

Van értelme?

Nem érzem magam boldognak. Sőt.. Úgy érzem már felemészt a magány. A gyermekeim minden boldogságom. Sokszor látja a nagyobb gyerek h anya sír Nem szeretném hogy azt lássa h anyáék veszekednek aztán anya szomorú.

Úgy érzem csak anyagilag számíthatunk rá. Nem minden a pénz. Szeretem, de valami megváltozott bennem.

Eddig azon voltam, hogy helyrehozzuk ami elromlott, már nem sírok rajta, nem veszekszem. Élünk egymás mellett. Néha beszélgetünk és úgy kB ennyi. Nem tudom hogy szeretem e még,vagy csak mdgszokás, de a gyerekekre is gondolnom kell. Nrm szakithatom el az edesapjuktól, mert bizonytalan vagyok

Ti mit tennétek??

Ennyire önző lennék??

Csak egy társat szeretnék aki mellettem van és a gyerekeim mellett és számíthatunk rá.

Ha valahova menni szeretnék meg kell kérdezzem h tud e vigyázni a saját gyerekeire.

Már 30 perc után hív h mikor megyek már Barátaim sincsenek mindenki eltavolodott az évek folyamán. Tanácstalan vagyok. :/



2020. nov. 19. 22:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%

Ez sajnos ilyen. Meggondolhatnátok azt, hogy te eljáesz dolgozni, keresel havi ugyan annyit, mint ő és akkor majd a férjed vigyáz a gyerekekre, mos, főz stb.


Nem tudom mit dolgozik, de általában a hétvégi maszekolás úgy működik, hogy ha nem vállalja, lesz más helyette és legközelebb sem őt fogják hívni. Legyél megértő, ezt vállaltad. JÓBAN-ROSSZBAN. Ez most egy ilyen időszak, majd ha a kisebb gyerek is mehet bölcsibe és te is mehetsz dolgozni akkor minden visszaáll normálba. Addig kitartást. Mostmár nem csak saját magadról döntesz, hanem egy családot szakítanál szét a hisztid miatt.

2020. nov. 20. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Noren1989 ***** válasza:
74%

Egyetértek egyessel.


Ez mondjuk elsőegesen a te gondolataid lekötését oldja meg, esetleg a férjed kisebb tehermentesítésével együtt.


Ettől függetlenül magàn a kapcsolaton is dolgoznotok kellene, megbeszélni az igényeiteket.

2020. nov. 20. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Akkor törődjek bele, hogy soha nincs velünk??

Ha nem muszáj mennie akkor miért nincs inkább velünk?

Már mondtam H cseréljünk nem ment bele. Majd ő dolgozik nekem az a dolgom hogy a gyerekekkel legyek.

Ez tért is rossz nekem mert majdnem szét mentünk mielőtt jött a második gyerek. Akkor is azért mert nem volt velünk soha.

Ígérte H nem maszekol velünk lesz minden más lesz stb próbáljuk újra.

De lehet igazatok van majd megpróbálok beletörôdni hogy van férjem de nincs is 😑

2020. nov. 20. 07:24
 4/14 Noren1989 ***** válasza:

Nem teljesen erre gondoltam...


A közös teherviselés nemcsak magad miatt kellene, hanem,h a férjed is lássa be, hogy dolgozol is a csalàdért. Akàrhogy erősködik. Hosszútàvon ebből a helyzetből a legtöbb alkalommal az alakul li, hogy a nő egy otthonülő "tenyészkanca" lesz, aki kissé begyöpesedik 3-5év alatt a gyermeknevelésbe, mert elveszti a maradék szociàlis kapcsolatait a külvilàggal.


A férjed terheléseit is csökkenti ez a lépés, ami lehetővé teszi, h többet legyen otthon.


Ha erősködik, ha nem.

2020. nov. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
11%

Hasonló helyzet sajnos csak a beletörődés segít.

Ajánlgatják,hogy te menj dolgozni és akkor konnyebb lesz..nos ez nálunk nem vált be mert akkor ugye párom maradt a gyerekkel de az én fizum kevesebb tehát a bevétel csökkent és ugyanúgy nem voltunk együtt.

Okosat én sem tudok elfogadtam, megvan mindenünk a gyerekkel sokat foglalkozom. Más párja csavarog kocsmazik gépezik az enyém csak dolgozik erre gondolj te is.

2020. nov. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
27%
igazad van,munkamániás.a pénzt 100x többre tartja nálad,te és a család mellékes.nem is kiván már és nem is szeret.ez nem kapcsolat,kár erőltetni...
2020. nov. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Igen, ha én mennék kevesebb lenne a bevétel,ugyanúgy elmenne hétvégente.

Utolsó. Nem azt mondtam hogy nem kíván.

Csak az a baj ha itthon van valamilyen okból mégsem megy el, akkor meg csak veszekszünk.

Már valahogy nem érdekel hogy megy e vagy sem. Most akar változtatni (múlt 7vegen itthon maradt), de nem tudom díjazni már az igyekezetét. Egy pár hónapja bármit megadtam volna hogy végre legalább egy teljes napot itthon legyen velünk.

Persze most én vagyok a rossz.

De ti nem fáradnátok bele hogy hónapokon át vágytok a párotok igyekezetére?

Elkésett. A szememben már nem tud változtatni és nemtudom hogyan tudnék én változtatni hogy ne így gondoljam. Már nem veszekszem ha újra megy , olyan érzés H már nem érdekel. Annyira megakadt felelni H mindenünk meglegyen,hogy elfelejtette a legfontosabbat.

Azt hozzá tenném nincsenek nagy igényeim, szegénységben nőttem fel tudom becsülni a kevesebbet is!!

A gyerekeinknek mindenük megvan (talán több is mint kéne).

De emlékszem szegényebbek voltunk de boldogabbak!

2020. nov. 21. 11:49
 8/14 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta veletek?
2021. aug. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Sokat változott. Többet van itthon.

De egyenlőre még nemtudom mi lesz velünk. Valami változott bennem és próbálok úgy tekinteni rá, mint előtte de nem megy.

Èn továbbra sem érzem nőnek magam, közöttünk sokminden nem változott.

A gyerekekkel viszont több időt tölt.

2021. aug. 14. 21:48
 10/14 anonim ***** válasza:

Köszönöm a válaszod, örülök, hogy jobban állnak a dolgok. :)

Az mit jelent, hogy nem érzed nőnek magad? Miért nem?

2021. aug. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!