Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme így a kapcsolatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme így a kapcsolatnak,vagy csak kényszer ?

Figyelt kérdés

Március elején jöttem össze egy férfivel,aki nálam jóval idősebb. Egy hónap után rájöttem,hogy nagyon nem olyan,mint aminek mutatja magát, mindenben dirigálni akar.

Ha ezért szóltam,akkor hisztisnek mondott és még ő volt megsértve.Sok veszekedés volt,és ez alatt a nyolc hónap alatt ötször szakítottunk,hol ő, hol én. De mindig újrakezdés volt,mert szeretem és ő is engem.Egyébként értelmes, ápolt és aranyos,de dirigálós.

A héten is volt egy nagy veszekedés és ő hozzám vágott ruhákat, amit felkapott majd egy bögre teát,ami nem talált el szerencsére.Utána pedig kinyitotta az ajtót,hogy azonnal menjek el.

Elmentem,de egy óra múlva szinte sírva kért bocsánatot, és nem tudok rá haragudni.

Barátnőm szerint mindketten gyerekek vagyunk lélekben és ezért csak nevet rajtunk.

Nincs kitől tanácsot kapni,hogy van-e értelme ennek ?

De ha szeretem, akkor nem arról nem tehetek....


28 L


2020. nov. 1. 07:01
1 2 3
 1/23 Noren1989 ***** válasza:
100%

Őő, szerintem egy csepp mazochista hajlamod van...vagy alapból megalkuvàs az egész.


Szóval így elsőre azt mondanàm, h nem kell folytatnotok.

2020. nov. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%

Nem, ennek nincs értelme.


És nem a korkülönbség miatt, hanem azért, mert egyikőtök sem tudja kezelni a kapcsolatot, a pasas meg még bolond is.



F

2020. nov. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Idióta a faszi, de te is, ha hagyod, hogy hozzàd vàgjon tàrgyakat. Majd legközelebb a kèst b*szza belèd. Ez nem szerelem, akit szeretsz azt nem bàntod.
2020. nov. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy én 28 vagyok, a barátom pedig 51. De lehet azért ilyen ,mert az anyja naponta többször is felhívja és idegesíti. Elvált férfi és egy huszonéves fia van, aki Németországban él.
2020. nov. 1. 07:17
 5/23 Noren1989 ***** válasza:
95%
Ha 51 évesen itt tart a stresszkezelésben...
2020. nov. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Minden eddigi barátom idősebb volt jóval.De igazán az első volt,aki igazán szeretett, sajnos pár éve vége lett.
2020. nov. 1. 07:20
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ès most őt keresed mindenkiben?
2020. nov. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Nem őt keresem,ő egy melegszívű, gondoskodó jó ember volt.Ott én voltam a hibás,mert elhagytam.

Három év magány után boldog szerettem volna lenni,mikor a mostanit megismertem. És annak ellenére,hogy ilyen velem, érzem, hogy szeret.De tudom,hogy hosszabb távon nem megy,amit csinál velem :(

2020. nov. 1. 07:36
 9/23 Noren1989 ***** válasza:
68%
Babóca, nem volt gyerekszobàd?
2020. nov. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

#2, bocsi, mellényomtam, teljes mértékben egyetértek!

Nagyon gyerekes a pasid és nem tudtok konfliktust kezelni. Ennyi szakítgatással meg... Szerintem nincs értelme.

2020. nov. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!