Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet ezt megmagyarázni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt megmagyarázni?

Figyelt kérdés
Reggel mire felébredtem lett egy folt a nyakamon, ami egy az egyben úgy néz ki, mintha kiszívták volna. A barátom éjszakás volt, én pedig általában már ahogy elmegy lefekszem aludni, de tegnap pont nem így történt, és hajnalig fókuszcsoportos videókat néztem. A barátom látta, hogy sokáig elérhető voltam, ami nem vall rám és itt ez a hülye folt is, ami esküszöm nem értem hogyan került a nyakamra, és most azt hiszi volt fent valaki nálam. 3 éve vagyunk együtt, sosem féltékenykedik, de most nagyon. Jobban belegondolva megértem, mert tényleg sose vagyok fent sokáig és amikor igen akkor meg úgy ébredek, hogy véraláfutásos a nyakam...magam sem értem hogyan történt ez. Szerintem valami elnyomta, de még nyaklánc sem volt rajtam. Ha felébred és még mindig úgy gondolja, hogy hülyeséget csináltam az éjjel hogyan bizonyíthatnám be, hogy téved?
2020. nov. 21. 10:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Te aztán szerencsétlen helyzetbe kerültél. Erősen gondolkodj! -hogy mi lehet az elkövető(folt) mert az őszinteség a legjobb dolog a "nem tudom"-ot vagy elhiszi vagy nem.
2020. nov. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
#1 akkor g..i másnapos lenne.
2020. nov. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Egy korty alkoholt sem ittam és egyedül voltam itthon. Mégis kiszívta volna ki?
2020. nov. 21. 10:45
 4/15 A kérdező kommentje:
#2 Igen, éppen ez a gond, hogy fogalmamsincs hogyan került rám ez a folt és ő nem volt itthon, sőt senkivel nem is beszélgettem, amivel bizonyítani tudnám, hogy bugyuta youtube videókat néztem.
2020. nov. 21. 10:47
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Fordítva, hogy hinnéd el a barátodnak?
2020. nov. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Előzményekkel tudod igazolni.
2020. nov. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
2es vagyok...ha jól emlékszem 1800 valahányra:) a szívás lila lesz vagy barna vagy....ha"szerencséd van" allergia vagy pattanás vagy..ami másképp viselkedik.
2020. nov. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az Ádám otthon volt a családjával, a Bálint is valószínűleg aludt, ők nem lehettek.. Ha tiszta a lelkiismereted, akkor kénytelen lesz elhinni az igazságot.
2020. nov. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8?? Csak én nem értem? Vagy fókuszos videó a megoldás?
2020. nov. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#6 Elég hülye vagyok az ilyenekhez, de youtubeon meg lehet nézni az előzményeket? Mert az első videó nevét beírtam a keresőbe, de egyrészt indőpontot nem mutat, hogy mikor és utána már csak lépkedtem egyik vidiből a másikba.
2020. nov. 21. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!