Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit akar nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akar nekem ezek után még megmagyarázni?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy férfivel. Nagyon különleges kapcsolatnak érzetem, olyan szerelem első látásra, minden órát együtt töltöttünk. Együtt nem éltünk ugyan,de heti 5-6 napot vele töltöttem. Aztán hirtelen egyik napról a másikra eltűnt, majd írt egy üzenetet, hogy vendége van. Rákérdeztem, hogy lány az illető. Annyit válaszolt egy régi barátja. Ebből már gondoltam, hogy ez nő lesz. Két hete nem beszéltünk, vagyis én írtam egy elég kemény hangvételű üzenetet, amire nem mert válaszolni. Erre számon kértem, nah akkor írta, hogy az egyik exe és hogy jajj de nehéz volt neki ezt leírni és reméli a napokban tudunk beszélni és elmagyarázza...Mit lehet még ezen magyarázni? :( Két hétre eltűnik, a Karácsonyt sem velem tölti....Ki hiszi azt el, hogy nem volt köztük semmi....meg egyáltalán....Melyik nő az, aki ezt elfogadná és megértené? Mivel az egyik képen egy kislánnyal van és egy 35 éves pasiról beszéltünk, arra is gondoltam, hogy lehet nem mondott el mindent és elvált gyerekkel? Dehát akkoris, ilyen dolgot eltitkolni...Meg eleve miért nem akarja valaki elmondani, hogy az exe jött hozzá látogatóba, ha nincs titkolnivalója? Nagyon kiakadtam :( Nagyon szomorú vagyok. Nem gondoltam, hogy ilyen rossz Karácsonyom lesz

#ex #párkapcsolat #szexerelem
2016. dec. 25. 16:28
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Illetve még annyit írt az üzenetemre, hogy nagyon igazságtalan vagyok vele...Miért én vagyok, hisz ő tagadta le a dolgot....még nekem kellene sajnálnom?
2016. dec. 25. 16:29
 2/29 anonim ***** válasza:
56%
Jó kérdés, bár ahogy elnézem itt nem is a kérdezés volt a célod, hanem a panaszkodás, beszélgetés...
2016. dec. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Nagyon nem vagyok jól. Mindig csak arra tudok gondolni, hogyha vki titkolózik, félrebeszél, az felér egy hazugsággal....
2016. dec. 25. 16:32
 4/29 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok/voltatok együtt?
2016. dec. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
gondolom lehet a gyereke volt azon a képen. Sőt, lehet még mindig együtt van a nőcivel, csak azt hazudja neki, hogy pl külföldön dolgozik, közbe meg veled van. Karacsonyra meg persze haza talál, mert az milyen már, hogy pont az ünnepeket nem tölti otthon.. De nem akarok összeesküvès elmêleteket kitalálni, majd kiderül :) .
2016. dec. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
4 hónapja
2016. dec. 25. 16:37
 7/29 A kérdező kommentje:
Miután két hetet nem keresett, írtam egy üzenetet, amiben pár erősebb jelzővel illettem: hazug, szavahihetetlen, gyáva, képmutató, kétzínű, érzéketeln, akinek semmi lelkiismerete és játszik mások érzéseivel...Erre írta, hogy nagyon igazságtalan vagyok vele pláne ilyen kemény szavakkal és reméli, az elkövetkező napokban tud majd velem beszélni és mindent elmagyaráz. Szerintetek legyek még ezután erre kíváncsi? Meg, hogy sajnálja, hogy eltűnt, nem volt neki könnyű válaszolnia...Ezt vajon miért írta? Mi ebben a nehéz? Sajnos nem ismerem a férfi lelket, szeretném, ha férfi szemszögből rávilágítanátok mi nehéz ebben?
2016. dec. 25. 16:41
 8/29 A kérdező kommentje:
Normális esetben az ember nem találkozik az exszével nem? Hacsak nincs köztük még valami....?
2016. dec. 25. 16:44
 9/29 anonim ***** válasza:
4 hónap alatt nem ismersz ki valakit. Túlzottan beleélted magad a rózsaszín ködben. De gondolom, úgyis majd visszatudja magát könyörögni...
2016. dec. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Építsd le ezt a hazudozós senkiházit.
2016. dec. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!