Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszútávú kapcsolat vs....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszútávú kapcsolat vs. Szerelem. Hogyan tudnám ezt megmagyarázni a páromnak?

Figyelt kérdés

Nem is igazi kérdés, inkább elsírom a bánatomat...


28L vagyok, a párom 32F. 5 éve vagyunk együtt, 3 éve együtt is élünk. A múltkor beszélgetni kezdtünk a jövőről. A párom előállt a farbával, hogy ő se házasságot, se gyereket nem szeretne. Én viszont igen.


Szeretem a páromat. Az intelligenciáját, azt, hogy gondoskodó, hogy mindenbe beleadja szívét, lelkét. IGyeszem mindent megtenni a kapcsolatunkért. A szex is jó köztünk, látom, hogy boldoggá tudom tenni.


Igazából csak keresem az okokat, mit ronthattam el, hogy így érez...


Sosem korlátoztam őt. Volt, hogy együtt néztük a lányok fenekét, és találgattuk, melyikük edz rendszeresen... Ha bandázni akart a haverjaival, mindig engedtem.


Nem hiszem, hogy terheket raktam volna rá, dolgozom, takarítok, ellátom magam.


Szeretek tanulni, olvasni, sokszor vagyok elfoglalt, de mindig úgy igyekszem vállalni mindent, hogy a szükség van rá, tudjak segíteni. (Pl. megosztjuk a házimunkát, de ha elfoglalt, az ő részét is megcsinálom.)


Mindig tudtam, hogy nem tudok mindent megadni neki: pl. z 55 kilómmal sosem fogom tudni megmutatni, milyen a szex egy kövér lánnyal. Szeretem a házimunkát, de a munkám miatt nem vagyok egy mindenes. És a munkámat is szeretem, néha hazaviszem, és ügyködök rajta a hétvégén..


Önálló vagyok, keresek, sosem kértem, hogy tartson el, legyen felelős értem.


De akkor mit rontok el? Tudom, hogy a gyerek drága dolog, de mások is kibekkelték. Tudom, hogy még nincs lakásunk, de ezt is el lehetne intézni szülői segítséggel...


Mi az oka, hogy nem tudunk továbblépni?


2017. júl. 16. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem rontottál el semmit, egyszerűen ő ilyen és ez a terve. Valószínűleg már évekkel ezelőtt beszéltetek is a témáról és elmondta a véleményét, de úgy gondoltad, hogy majd megváltozik. Nem változik.
2017. júl. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Ez nem rólad szól hanem a párodról.


Ő nem elég érett az elköteleződéshez.


(Én is ilyen balfék voltam, féltem megkérni s kezét, a végén elhagyott. Ő volt életem szerelme)

2017. júl. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Ezt a témát korábban már elővettétek?

Ha nem, akkor itt a baj, hogy ő sosem akarta ezeket, csak nem tudtál róla.

A leírásod alapján a kapcsolatotok rendben van, de ha ilyen alapvető dologban nem egyeztek abba akkor valaki (valószínűleg te) bele fog rokkanni lelkileg, mert számára hatalmas dologról kell lemondjon.

Nem tudok sajnos okosat mondani, ha neked minden vágyad a házasság, a gyerek, nem mellette fogod ezeket megélni... Sajnálom :/

2017. júl. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Azert ha eltoltod valakivel az egesz fiatalsagodat majdhogynem, anelkul, hogy tudnad, hogy mit akar vagy mit nem, akkor azert annyira ne legyel meglepodve... ezeknek a dolgoknak egy atlag ismerkedes 3-4 randijan ki kell derulniuk. Nem pedig 5 ev kapcsolat utan.
2017. júl. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Fish1 ***** válasza:
100%
Vannak ilyen beállítottságú emberek, akik se gyereket, se házasságot nem akarnak. Én se, egyiket se. Gyereket sose akartam, a jó kapcsolat meg szerintem nem a házasságtól függ. De ez sosem a pasik miatt volt, hanem mert így érzem jól magam. Viszont ezeket már kb. az ismerkedés elején közöltem is mindig a pasikkal, hogy ne érje őket meglepetés később. Volt, aki emiatt lépett le, mert neki más volt az életterve. Nincs ezzel semmi gond. Olyankor necc, amikor valaki ezt elhallgatja és későn derül ki.
2017. júl. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos fogalmam sincs. Mit mond ezekre ő, miért tőlünk kérdezed? Hogy állt ehhez régebben? Változott valami?


Nem feltétlenül benned van a hiba, nem kell mindjárt magadat marcangolni. Bár az kicsit furcsa, hogy ennyire meglepett a válasza, meg hogy ennyi idő után nem voltál/voltatok képben azzal, hogy milyan kilátásai vannak a kapcsolatotoknak. Eddig ez miért nem volt világos?

2017. júl. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem tudtok tovább lépni, mert nincs több lépés. Legalább is nem együtt.

Te mész jobbra, ő megy balra, és mindketten ketestek olyan párt, akinek ugyanaz az elképzelése a jövőre nézve.

Az a kérdés, hogy van-e lehetőséged megtenni ezt a lépést? Van-e hozzá bátorságod?

2017. júl. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Belőled milyen partner tudná kihozni, hogy megutáld a gyerekeket? Belé sem te nevelted, hogy ne akarjon gyereket, nem mindenki akar, nem is mindenkinek való.
2017. dec. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!