Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon beteg dolog, vagy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon beteg dolog, vagy van olyan, aki szívesen lenne ilyen lány?

Figyelt kérdés
Az van, hogy ősztől újra egyetem->albérlet! Eddig ritkán kellett egyedül töltenem éjszakát, de akkor majd belepusztultam! Most viszont szakított a párom 4 év után, így nem lesz kivel aludnom! Kapcsolatot viszont egyáltalán nem keresek, de hiányzik a lánytársaság, jól kijövök velük haver szinten is! Szóval oylasmi kapcsolatra keresnék lányt, ahogy néha együtt eljárunk inni, vagy csak feljár hozzánk, néha vmi közös programot csinálni, bulizni, és utána ott aludna velem együtt! De nem akarok kikezdeni vele szexuálisan! Csak egy nagyon jó havernak kéne! Szerintetek van ilyen? Persze idővel lehet alakulva valami, de nem ez a célom! És tényleg én egy rendes srác vagyok! Szerintetek nagyon elvont gondolat, vagy lehet hogy találnék aki erre vágyik?
2010. aug. 10. 22:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ezt jól megmondtam, de a lényeget értitek!
2010. aug. 10. 23:16
 12/14 anonim ***** válasza:

dehogy beteg dolog :D,nekem is voltak ilyen halotarsaim ugymond,foleg amikor szeretet hianyom volt es nagyon sokaig nem volt senkim :D,annyira jo volt valakihez hozzabujni megoleln,tni,hogy ott van melletted :) ... volt olyan idoszakom is amikor csak macival tudtam aludni,vagy ugy,hogy megoleltem a paplant :D


22/L

2010. aug. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Pontosan erre gondolok! Kellemes érzéssel feküdnék le aludni, és ugyanavval a jó kedvvel ébrednék!:) És mit gondoltok, részetekről mi szükséges lenne ehhez, hogy konkrétan meg is tegyétek? Pl milyen elvárások vannak a fiúval szemben?
2010. aug. 10. 23:21
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
gáz vagy nem gáz de én most is a macimmal alszolm amit a barátomtol kaptam, vagyis amit én vettem neki, mert most messze van tőlem és csak igy tudok valamit aludni, annyira hiányzik:S :\
2010. aug. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!