Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan férfi aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan férfi aki nem nőzik, ha párkapcsolatban van?

Figyelt kérdés

Úgy értem nem jár el a haverjaival és nőznek együtt, nem csorgatja a nyálát más nőkre, nem flörtöl más nőkkel stb


Van itt olyan közületek akire ez bármikor is igaz volt? Melyik férfitípus van többségben, a nőzős vagy amelyik nem?


2020. nov. 21. 17:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
létezik ilyen bármilyen hihetetlen is
2020. nov. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
2%
Femcel vagy, kérdező?
2020. nov. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Így van, létezik szerencsére.
2020. nov. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
91%
igen, szerencsére van ilyen
2020. nov. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Itt minden válaszoló férfi egyébként? Írjatok nemet lécci!
2020. nov. 21. 18:03
 6/27 anonim ***** válasza:
31%
4--es vagyok. Én nő vagyok.
2020. nov. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
91%
Igen létezik. Én pl. mióta megismertem a jelenlegi párom mondhatni rá sem akarok nézni más nőre, én magam sem értem mi van velem.
2020. nov. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
13%
Méghogy meg se nezik a nőket,na ne már😂
2020. nov. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

#8

Nem azt írtam, hogy nem nézi meg hanem azt, hogy nem ilyen közösségi oldalas nyálcsorgató.

2020. nov. 21. 18:15
 10/27 anonim ***** válasza:
94%

Az én párom nem haverozik, nem nőzik, nem követ pitsákat közösségi oldalakon, stb.

8 év alatt 1x nem láttam, hogy látványosan, nyálcsorgatóan nézne más nőkre mellettem. Ugyanannyira néz meg nőket az utcán, mint férfiakat.

Hogy közlekedés közben, ha egyedül van, mit csinál, az már más kérdés, de legalább mellettem diszkrét. Vakságot meg ugye nem fogadtunk, szóval nyilván vannak számára is figyelemfelkeltő nők, de egyáltalán nem pofátlan.

Sőt, néha random az én fenekem vagy mellem akarja tapizni az utcán is, mint valami tini.. :D

Szóval vannak olyan férfiak, akiknek a párjuk az igazi nő, csak megfelelő "választásra" van ehhez szükség.

A mai kapcsolatok között sok felszínes akad, nem is szeretik egymást igazán, a kezdetleges fellángolás meg ugye idővel elmúlik. Utána dől el, 2 embernek van-e helye egymás mellett, de sokan úgy is egymás mellett maradnak, hogy érzik, hogy nem a mellettük lévő az igazi. Szerintem az ilyen férfiak csorgatják a nyálukat elsokorben másokra, de ez ugyanúgy igaz nőkre is.

2020. nov. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!