Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy idő után minden szög...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy idő után minden szög kibújik a zsákjából? Ill. létezik, hogy ezt egy férfi soha ne vegye észre?

Figyelt kérdés
Adott egy friss kapcsolat, ami 6 hónapja tart. A nő egy igazi lelki zsaroló, aki a cukiskodásával próbálja leplezni a valódi jellemét: egy énközpontú, magát másokra erőltető (a párjára is), irányító személy. A férfi ezeket jelenleg így látja: a nő nem énközpontú, hanem céltudatos; nem erőlteti magát a párjára, hanem ennyire szerelmes a férfibe, az eljegyzést is azért sürgeti már most, mert ennyire családcentrikus; nem irányító, hanem határozott elképzelései vannak az életben, ami olyan ritka a mai lányok esetében. Szóval mintha a férfi egy totál más szemüvegen látná a nőt, pedig rajta kívül a környezetükben mindenkinek egyértelmű, hogy egy borzasztó perszónával van dolga. Szerintetek létezik, hogy ezeket a dolgokat a férfi soha ne vegye észre? Hogy örök életükre így fogja fel ezeket a dolgokat? Hogy a nő hosszútávon így megvezesse? Vagy az összeköltözés (amit a nő már 2. héttől erőltet) és a rózsaszín köd felszállta után a férfi is meg fog világosodni, és meglátja a nő valódi énjét?

2018. nov. 10. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele! Én is voltam ilyen helyzetben, teljesen mindegy ki mit mond. Nem neked kell ezt megoldani. Majd rájön előbb vagy utóbb!
2018. nov. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És annak van értelme, hogy pl. a család elmondja a férfinak, ők hogyan látják ezt a lányt, a kapcsolatot? Vagy egy ilyen vak férfit csak méginkább a nőhöz kergetne egy ilyen beszélgetés?
2018. nov. 10. 22:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg így van akkor rá fog jönni. Lehet csak 20 év múlva, de rájön.
2018. nov. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Általában ez a férfiak sorsa :D Nekem is mondta mindenki hogy ne, meg hogy nyissam ki a szemem, de háááát megházasodtam. Aztán igazuk volt... Nálunk más problémák voltak, de nem hallgattam az intő szavakra.
2018. nov. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Aki full szerelmes, az nem lát tisztán. HA gondolod és vagytok olyan viszonyban, +ismered annyira, hogy ne sértődjön meg rád, elmondhatod neki az aggályod, vagy utalásod rá. De egy szerelmes ember ( férfi vagy nő) sajnos ezt nem fogja látni.


2-3 év ez az elmebeteg állapot, majd utána ahogy bomlik a köd, akkor fogja másképp látni. A kapcsolat pedig vagy túléli vagy ha nem megy az összecsiszolófás, akkor nem. Tipikus forgatókönyv.

2018. nov. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Addig lesz ez jo a ffinek mig a no at nem lep egy hatart pl a barataitol tiltja stb.


Amig kozosek az erdekek addig nem erzi iranyitasnak

2018. dec. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos megfigyeltem h ahol a férfi tiszteli a nőt nem veri egyenranguként élnek a nőnek nem kuss és főzz és tedd szét a neve stb az sok embernek furcsa és azokat furják...
2018. dec. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!