Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan létezik hogy egy férfin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan létezik hogy egy férfin idő előtt kezdenek kijönni az öregedés jelei mint őszülés, impotencia, zárkózottság, mogorvaság, stb?

Figyelt kérdés
A páromról lenne szó, de még csak 35 éves és már szinte teljen ősz a haja és a potenciájával is komoly gondok vannak már évek óta... Ha otthon vagyunk csak ül a TV előtt és csak az evés érdekli, meg a főzős műsorok. Nem is emlékszem, hogy egy filmet mikor néztünk emg együtt utoljára. Nagyon megváltozott. A higiéniát sem viszi túlzásba mostanában, kb. a nagyapám élt így 80 évesen. Nem fura ez egy kicsit egy 35 évestől?

2020. aug. 15. 07:26
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Valami nem oké vele.
2020. aug. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
A mozgásszegény életmód nem tesz jót a libidónak, így könnyedén el tudom képzelni, hogy nehezen teljesít, avagy orvosi probléma, túl sok maszturbáció, avagy nem olyan nővel jut az ágyba, akivel teljesíteni tud. Az őszülés szerintem genetika, míg ha utóbbi időben lett mogorva, zárkózott könnyedén lehet depresszió, valamilyen mentális probléma, avagy kiszeretett belőled és így már nehezére esik kedvesnek lenni.
2020. aug. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Gondolom semmit nem sportol, mozog rendszeresen (heti többször, majdnem minden nap) + egészségtelenül étkezik. Ez van.
2020. aug. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
A párod boldogtalan melletted,magányos és teljesen magába van fordulva.Nem akar tudni arról ami körülötte van. Tipikus befelé fordulás ami nála jelen van, az írásod.
2020. aug. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak ő ilyen, én már 25 évesen őszültem és most 30 fölött sincs gondom semmivel. Még barátnőm idióta rajzfilmjeit is megnézem vele mert legalább röhögök rajta egy jót.😁
2020. aug. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Urulógushoz úgyse fog elmenni.

Pedig szerintem azzal kezdődik a többi baj is.


Milyen jövöt látsz ebben 5-10 év múlva?

2020. aug. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én 65 vagyok, de akkor jobban állok nála. Mondjuk a merevedés, már tényleg nem az igazi, de se mogorvaság, se tévé és nem kerülöm a tisztálkodást se.

Azért ez nagyon nem természetes.

2020. aug. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az őszülés genetika, nem az öregedéstől függ. Van, aki már 25 évesen is őszül. A többi viszont valóban furcsa.
2021. jan. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!