Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, aki idősebb nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki idősebb nő - fiatalabb férfi párkapcsolatban él?

Figyelt kérdés

A nő (legalább) pár évvel idősebb a férfinál (tehát nem csak pár héttel - hónappal)

A kapcsolat komoly (azaz nem csak összejárogatnak meg élnek a mának)


Van itt olyan, aki ilyenben él?

Hogyan ismerkedtetek meg? Ilyen kapcsolatot akartatok vagy csak így alakult? Ha az utóbbi, nem volt fura először? Nem éreztétek úgy, hogy felcserélődtek a szerepek? Szokott még ebből probléma adódni? A környezetetek mit gondol róla?



2020. nov. 22. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
1 év számít? A férjem 1 évvel fiatalabb nálam. Munkahelyen ismerkedtünk meg. Soha nem okozott problémát, gyerekünk is van.
2020. nov. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
A pár hét vagy hónap az mióta komoly eltérés? Az idősebb nő és fiatalabb férfi az ilyen 40 éves nő meg 30 éves férfi kategória. Mégis milyen szerep cserélődne fel 3 év különbséggel? Komolyan kérdezem. Ráadásul a környezet meg mit gondolna? Ránézésre a 33 meg a 30 között nincs semmi eltérés.
2020. nov. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Én 29 vagyok férjem 27. Észre se venni a korkülönbséget, engem amúgy mindig fiatalabbnak néznek.
2020. nov. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

"A pár hét vagy hónap az mióta komoly eltérés?"


Te tudsz olvasni?


"A nő (legalább) pár évvel idősebb a férfinál (tehát nem csak pár héttel - hónappal)"

2020. nov. 22. 18:00
 5/10 Barnabas333 ***** válasza:
100%
A nő 5évvel idősebb nálam. Szex már nincs, de különben jól elvagyunk...43-48...
2020. nov. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

"Te tudsz olvasni?"


Na és te tudsz? A példám, hogy 30 és 33 évesek közt sincs eltérés, az nem pár év?

2020. nov. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Te kattogsz ezen a 3 éven, én azt írtam, hogy legalább pár évvel idősebb a nő. Érted, legalább... Az lehet 5 vagy akár 10 év is
2020. nov. 22. 18:34
 8/10 anonim válasza:
100%
Én 7 évvel vagyok idősebb a férjemnél 20 éve vagyunk együtt .Jobb ha a saját korosztályoddal vagy Én félek hogy el fog hagyni a férjem fiatalabbért :(
2020. nov. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
37%

"Te kattogsz ezen a 3 éven, én azt írtam, hogy legalább pár évvel idősebb a nő. Érted, legalább... Az lehet 5 vagy akár 10 év is"


A három az pár év. Akkor írd azt, hogy a nő minimum 10 évvel idősebb és akkor van is értelme. Én honnan tudjam, hogy te mire gondolsz ha azt írod, hogy pár? A pár év nekem 3.

2020. nov. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok a pasi(22) a párom a duplája. Na asszem ez már korkülönbség😅 de egyébként tinderen ismerkedtunk meg, én nem tudtam pontosan mit keresek, ő komoly kapcsolatot keresett. Beszélgettünk 2 hétig és mire oda kerültünk, hogy találkozzunk már totál egymásba voltunk zúgva. Még nem sok idő telt el csak pár hónap, de eddig tökéletes a kapcsolatunk, észre nem vehető a korkülönbség.
2020. nov. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!