Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok az idősebb nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az idősebb nő, fiatalabb fiú felállásról?

Figyelt kérdés
A barátommal több mint 2 éve vagyok együtt. 4 évvel idősebb vagyok mint ő. Sajnos sok negatívumot kaptam, de a családom már részben elfogadta ezt a helyzetet. Ti mit szóltok az ilyen kapcsolatokhoz. Szerintem a kor amúgy nem számít egy kapcsolatban sem, ha tényleg szerelmesek vagytok egymásba. Ti hogy vélekedtek erről? Vagy van egy kor ami után azt mondjátok, hogy ennél ne legyen nagyobb az a korkülönbség?

2013. szept. 20. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem számít a kor. Bár ha 18 vagy, ő meg 14, akkor elég cink, ha már mindketten felnőttek vagytok, akkor semmi probléma.
2013. szept. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az emberek nagyon szeretik beleütni az orrukat más dolgába, amihez az égvilágon semmi közük. Remélem ezt te is tudod, és továbbá nem érdekel a téma.
2013. szept. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha Ti jól kijöttök a többi nem számít!!!!
2013. szept. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Támogatom az utolsót. Ha ti ketten megvagytok, akkor miért kéne a társadalmi elvárásoknak megfelelni? Legyetek boldogok. Egyébként jelenleg is 2 évvel idősebb barátnőm van.
2013. szept. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincs vele semmi baj szerintem,ahogy mondani szoktam,aki hibát lát benne,vakuljon meg :D

Amúgy olyat ismertem,hogy 15/F és 19/L :D


De egyébként én is folyton idősebbekkel ismerkedtem.

2013. szept. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Gb69 válasza:
Én 36 éves férfi vagyok, az alkalmi szexpartnernem 58. Nagyon össze vagyunk hangolódva, isteni mindkettőnknek.
2023. szept. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4 év az nem idősebb nő-fiatal fiú felállás 🤦

A fejedben kéne rendet tenni.

2023. szept. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!