Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elutazik a párom, ez igy jo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutazik a párom, ez igy jo megoldas?

Figyelt kérdés
sziasztok van egy barátnőm,akivel nagyon szerelmesek voltunk regebben,az erzesek elmultak..de ő meg szeret es en is őt...azzal bantottam meg hogy hazudtam neki,elmondtam a teljes igazságot...és nem tudja megemészteni..most azt mondta kimegy USA-ba fél évre..ha hazajön,ne keressem,mert keresni fog..tegnap beszelgettünk telefonon,..azt mondta hogy szeret,de ez muszály így tenni..meg azt mondta hogy hagyjam élni őt..nem tudom mire értette....ennek lehet még esélye igy??
2010. aug. 11. 08:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet, bár nem túl sok. Főleg, hogy fél év nagyon hosszú idő egy távoli kontinensen, meg fogja változtatni őt.


Nem mellesleg [link]

2010. aug. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
na igen,de én váltottam ki benne a dühöt,mivel megbizott bennem...6 honapja vagyunk együtt.. őrülten szerelmesek voltunk egymásba,de elertem nala hogy az erzelmek elmuljanak...es igy törtent a dolog...ezert is utazik el..de mondta hogy szeret,es hianyzok neki...szoval nehez...
2010. aug. 11. 08:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Hagyd egy kicsit most.

szerintem fél év nem nagy idő,ki lehet bírni. Persze ha tényleg őszintén szeretitek egymást!

Ez tökéletes próba lesz mindkettőtöknek. Ha visszajön és megkeres akkor nyert ügyed van, de ha nem fog veled foglalkozni akkor egyértelműen felejtős.

Lehet közben másokkal is megismerkedtek és elfelejtitek egymást!

De lehet ez fog jobban összekovácsolni benneteket!

Ne feledd: a távolság a kis szerelmet kioltja, a nagy szerelmet lángra lobbantja!

Én is hasonló cipőben járok, csak esetünkben én megyek külföldre és évekre!

2010. aug. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
értem ,szoval van neki még esélye...de most nem jelentkezik,nem ir nem hiv es nem is tudok rola semmit..tegnap előtt vesztünk ösze..de tegnap annyira össze voltam esve hogy muszaly volt felhivnom őt..es ekkor mondta ezt...én szeretem őt..és ő is igy erez,de a düh az lebont benne mindent..mivel en bantottam meg.. de remélem hogy egyszer kibekül velem,és sikerül a dolgokat egy sínre vinni... már csak bízni tudok és reménykedni hogy minden rendben lesz köztünk..de egyenlőre várok...
2010. aug. 11. 08:34
 5/6 anonim ***** válasza:

"az erzesek elmultak..de ő meg szeret es en is őt..."akkor most nem múltak el????

meddig jártatok?

hány évesek vagytok?:S

szerintem hagyd.megírta h majd ő keres,ennyi.ha nem ,akkor nem.

2010. aug. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én 22 ő 23 éves,azt mondta hogy szeret,de a düh elfolyt benne mindennt...szoval az van idő kell hogy rájöjjön egymásé vagyunk..ebben reménykeddek....mot csinálja a fősulit,eddig is távkapcsolat volt...de megbantottam őt es ezert megy el fél évre
2010. aug. 11. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!