Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom iránt csak szeretet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom iránt csak szeretetet érzek de szerelmet már nem akkor érdemes fojtatni ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
valahogy már nem olyan a kapcsolatunk mint régen,talán azért mert elmúlt már rég a rózsaszin köd,de nem tudom hogy egy ilyen kapcsolatot érdemes e folytatni.Eléggé bizonytalan vagyok.nem tudom mi tévő legyek.nem vagyok vele felhőtlen boldog de nem is rossz a kapcsolatunk,jól kijövünk egymással és megértjük egymást.Ha gond van mindig tudunk egymásra számitani. /N
2020. nov. 7. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Attól függ, hogy vonzódsz-e még hozzá. A rózsaszín köd mindenkivel elmúlik, ennyi erővel 1,5 évente lehetne új párt keresni.
2020. nov. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Ez MINDIG meg fog majd történni maximum néhány év után, mivel sosem marad úgy szerelmes az ember, mint amilyen az elején volt.


Kérdezlek, hogy akkor majd 40 évesen is ugyanezt fogod csinálni 2 gyerekkel? Vagy 60 évesen is majd? Mindig és mindig lecseréled max néhány évente a párod, mert épp elmúlt a nagy szerelem?

2020. nov. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Nem mindegy, hogy hány évesek vagytok, mióta vagytok együtt..

Ha 20 éves vagy akkor lépj tovább, ha 30 5-10 éves párkapcsolatban, akkor amit írtál jó alap a folytatáshoz.

2020. nov. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
5 éve vagyunk együtt
2020. nov. 7. 16:26
 5/5 Kincső4 ***** válasza:
74%
Ha jó a kapcsolat nem érdemes felrugni Minden szerelemnél el múlik egyszer a rózsaszín köd.
2020. nov. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!