Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, milyen érzéseket kelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen érzéseket kelt bennetek ha pl betegen lázasan fekve, vagy kórházban látjátok a pasitokat?

Figyelt kérdés

Elég sok helyről hallani, hogy nem éppen építő jellegő egy kapcsolat számára, ha a kőkemény férfi 40 fokos lázzal fekszik 2 héten keresztül, vagy hasonló időre bevonul a kórházba.

Milyen érzéseket kelt bennetek ennek a látványa?



2020. nov. 25. 05:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Én a beteg páromat inkább ápolni próbálom, vigyázni rá, nem pedig savazom a fejemben.
2020. nov. 25. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%
Ez a hülyeség csak a pasik fejében létezik. Vagy nagyon- nagyon buta lányok gondolják így. Értelmes ember tudja, hogy a betegség nem válogat. Akármilyen kemény macsó vagy, ha egyszer megtámadja valami kórokozó az immunrendszeredet. Normális ember igyekszik ápolni a társát. Ha lehet. Ha meg nem lehet, tartod a társadban a lelket. Akinek ezért megy tönkre a kapcsolata, az nagyon rosszul választott párt.
2020. nov. 25. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ez nem az az idő amikor játszani kell a kemény gyereket. Gondolom a covidra utalsz, hát nyilván ilyenkor minden épeszű ember megrendül és ideges, hogy ép bőrrel megússza a párja, minél hamarabb meggyógyuljon, csak ez lebeg a szeme előtt nem pedig az, hogy hű nem is olyan vagány fiú, mint aminek megismertem. Szóval ilyenkor mindenki aggódik a másikért, mindenki akinek több esze van egy szúnyognál.
2020. nov. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Én speciel levest főztem a lázas páromnak, igyekeztem a megfelelő környezetet biztosítani neki a gyógyuláshoz. Lestem minden kívánságát, azon voltam, hogy erősítsem az immunrendszerét.


Cserébe ugyanezt kapom én is, ha beteg vagyok. Bár velem ez ritkán esik meg, és most már vele is, mert odafigyelek rá, meg ő is magára.

2020. nov. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
13%
A nő nem tud felnézni a betegeskedő férfira. A férfi örülhet, ha meggyógyul még azelőtt, hogy a nő elhagyná.
2020. nov. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Nem mindegy, hogy tényleg beteg, vagy tüsszentett egyet és már ájuldozik és ciciztetést vár.
2020. nov. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%
Akkor ápolom és nyilván aggódom érte hogy mihamarabb meggyógyuljon.
2020. nov. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%
Na látom a mindig nyekergő nőimádók is befutottak... Jó reggelt! :)
2020. nov. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%
Természetesen ápolnám. Nem nézném le amiatt, hogy gyengébb ilyenkor ez butaság, hiszen ő is ember. :)
2020. nov. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
97%
Én is ápolóm, adom a gyógyszert neki, főzök neki, figyelek rá.
2020. nov. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!