Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Merjek belevágni egyáltalán?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek belevágni egyáltalán?

Figyelt kérdés
3 éve van egy párkapcsolatom. Szép ,nem szép : megcsaltam egy bizonyos nővel a páromat többször is. Már nem vagyok szerelmes a páromba. Persze mindenünk meg van, de valami hiányzik. A másik lánnyal viszont ezt tudom pótolni és sajnos ketten adják meg nekem ami kell. Nem lehet a párommal beszélni, egyszerűen túl fáradt mindig. Nekem lenne igényem a rendszeres szexualitásra. De ő ezt nem képes megadni nekem. Viszont tényleg olyan mintha házasok lennénk. Mindent együtt csinálunk, minden közös. A másik lány viszont választás elé állított. Tegnap találkoztunk és azt mondta, hogy azonnal döntsem el mit akarok, mert nem akar feleslegesen időt pazarolni. Jó igaz, hogy mondtam, neki hogy érzek iránta. Meg tényleg nagyon jó nő, meg megért sokszor.... viszont nekem meg van a saját életem. Vele is ugyanez lenne szerintem. Egy idő után elmúlik a szerelem. Mondtam neki, hogy nem tudok választani köztük mert mindkettő másért fontos nekem. Valamennyivel fiatalabb a barátnőm mint én, asszony velem egy idős. Ez is lehetne gond még a későbbiekben. Viszont a barátnőmmel megélek olyan érzéseket amiket már ezer éve nem éreztem. Mi legyen? A biztonság vagy a boldogság?
2020. nov. 25. 10:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

Tegyél egy szívességet a barátnődnek és hagyd el őt. Húzod az idejét feleslegesen, miközben egy cseppnyi tisztelet sincs benned. Nem érdekel mivel próbálod ezt most megmagyarázni, nem lesz igazad. Egy megcsalást még talán meg lehet bocsájtani, mert emberből vagyunk és hibázhatunk. De szeretőt tartani...ott már nem tudsz azzal sem jönni, hogy véletlen botlás volt..

A szeretőd meg szimplán ostoba, hogy azt hiszi vele másképp lesz. Meg is érdemlitek egymást.

De tegyél meg valamit kérlek..ha majd koppansz (ami borítékolható) ne próbálj meg visszakúszni az ex élettársadhoz.

2020. nov. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem ilyen egyszerű. Mind a kettőt szeretem csak máshogy. Jelenleg nem vagyok boldog így én sem. Abban igazad van, hogy nem tisztelem őket, mert akkor nem hoztam volna ilyen helyzetbe senkit. Viszont így alakult és mivel élveztem a barátnőmet így nem bírtam róla lemondani. Teljesen megfogott. Viszont az élettársam is nagyon fontos és nem szeretném ha vége lenne vele. Se a barátnőmmel. Nem mondom el a páromnak, mert akkor szakítana azt meg nem viselném el. Így is nagyon féltékeny.
2020. nov. 25. 10:47
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
EZért kellett volna már az elején eldőnteni, hogy ki mellett akarsz érzelmileg kitartani mert úgy nézel ki , mint aki nem lenne képes rá fix mellett lenni anélkül, hogy keresnél valamit láthatalan érzéseket , de csak egy pici dolgot amit a plusz személy adhat mert ha ez így van akkor el kell mondjam mindig , lesznek akik pluszban jóbban a jelenleginél és a végén nem tudod hova rohanj mert mindenki másban jó neked.
2020. nov. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én kétszer voltam ilyen helyzetben.

Egyszer maradtam, egyszer mentem.

Mind a kettőből szarul jöttem ki a végén.

A maradás csak időhúzás lett, vagy öt évig.

Amikor még léptem, hamar pofára is estem.


Viszont így lettem végül Kispalád már ötvenhét közel.

Az meg frankó.


Most, hogy írom, mégis azt tanácsolják, hogy javítsa tök még a pároddal a dolgot, de az kemény meló lesz.

2020. nov. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
#2: biztos így van, de leginkább magadat szereted.
2020. nov. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de nehogy már téged kelljen sajnálni ebben a helyzetben...Ezt TE okoztad egyedül..meg nyilván a szeretőd sem ártatlan, de azt vallom ritkán a harmadik fél a hibás.

Az meg, hogy féltékeny az élettársad...hát nem ok nélkül. Az a nő, akinek helyén van az önértékelése nem féltékenykedik ok nélkül, úgy tűnik ő is megérzett valamit.

Te alakítottad ki ezt a helyzetet, most legyél annyira felnőtt, és vállald a felelősséget a tetteidért. Mondd el az élettársadnak, és hagyd menni. Ha valóban őt szereted és nem magadat ebben a kapcsolatban, akkor hagyd, hogy boldog legyen. Valaki mással.

Előbb, vagy utóbb ki fog derülni ez az egész és hidd el minél tovább húzod az időt, annál nagyobbat koppansz a végén.

2020. nov. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Önző vagy, ennyi. Mindkét nőből kell neked valami, de az, hogy közben őket kihasználod és tönkreteszed már nem érdekel. Az a fontos, hogy neked jó legyen. Fenntartanád ezt így szépen a végtelenségig, ha lehetne. Az élettársaddal főzögetsz meg bevásárolsz, a szeretőddel kufircolgatsz. Ha szeretnéd a barátnődet (akivel együtt élsz) nem tudnád ezt megtenni vele és közben a szemébe nézni. Gyenge és önző vagy, a kapcsolat megjavítása nem a te műfajod. Tartozol annak a nőnek aki megbízik benned, hogy elmondod az igazat és szakítasz vele. A gerinctelenségeddel rabolod az idejét, de te csak azt nézed neked mi a jó meg a kényelmes.
2020. nov. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Most azoknak akik azt írták hogy önző vagyok és csak magamat szeretem. Nem ez nem igaz! Beszéltem ma a barátnőmmel. Elmondtam neki, hogy nem tudok es nem is akarok választani. Azt mondta, hogy akkor legyen vége és hozzam rendbe az életemet. Én belementem ebbe. Most helyre rakom a kapcsolatomat a párommal. Nyilván azért nem mondom meg neki, hogy volt mellette más is. De ez az ő érdeke! Boldoggá akarom tenni!! A másik lányt meg sajnálom, de úgy is talál nálam jobbat szóval ez neki is az érdeke szerintem. Ennyi.
2020. nov. 25. 13:55
 9/17 A kérdező kommentje:
Bár most azért megrázott a dolog. Mert szeretem a másik lányt is és nehéz elképzelnem, hogy ő már nem lesz az életem része. Viszont ha ez kell, hogy rendbe tegyem az életemet. Hát legyen.
2020. nov. 25. 13:57
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt az egyet mondd el nekem kérlek...Miért gondolod úgy, hogy csak te tudod boldoggá tenni a párodat? Te, aki szarrá csaltad, ráadásul nem csak testiség volt köztetek a szeretőddel, hanem érzelmek is...

Az, hogy neki akarsz jót ezzel, hogy hallgatsz, ez egy nagyon gyenge kifogás. Az ilyen mondatokért kapod meg az önző jelzőt. Fájni fog a párodnak, hogy a szerelme hábaszúrta aljas módon. Igen, szarul lesz, ha kitálalsz neki. Utána szépen lassan összeszedi magát és talál magának egy rendes pasit, aki valóban CSAK őt akarja.

Te meg gondolkodj el az érték rendeden és legközelebb gondolkodj, mielőtt ilyet csinálsz.

2020. nov. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!