Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre mit reagálnál?

Figyelt kérdés
Ülsz a kanapén a pasiddal, terhesen, a pasid simogatja a pocid, a TV-ben valami prostis film vagy hír megy, és dumáltok, majd a srác hülye lesz, és kussolás helyett őszintén elszólja magát, hogy volt már bérpuncinál. Persze előtted! Azaz nem csalt meg!
2020. nov. 25. 21:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
Izgalomba jönnék, és elkezdeném a számmal kényeztetni. 31/N (Nem kérek privit!)
2020. nov. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

Semmit. 😀

Nyeld le,mindenkinek van múltja, gondolom neked is. Már veled van, téged szeret, veled alapít családot.

Ha nagyon zavar mondd hogy többször ne mondjon ilyet.

Szerintem túlgondolod.

2020. nov. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
1# Wow, erre nem számítottam. :D
2020. nov. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Nyilván nem lennék tőle boldogabb, de ami előttem történt, az előttem történt. Nem fogok vele szakítani vagy ilyesmi
2020. nov. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%
Mert te ő előtte nem voltál más pasival? Nem volt más udvarlód?
2020. nov. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
#5 a prosti azért nem egészen ugyanaz, mint egy "udvarló"
2020. nov. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
Exem is volt valamikor prostinál. Akkor kicsit ledöbbentem mikor mondta. Gumit húzott a többi nem érdekelt. Az már múlt.
2020. nov. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
Én nagyon elítélem a prostizást, mert kész fertőnek tartom. Viszont ez esetben túl sok mindent nem szólnék. Előttem történt, gondolom már jó rég is ha már közös gyereket várunk. Meg azt hiszem inkább megcsalás szintjén ítélem el hatványozottan. Független férfinél...azt csinál amit akar.
2020. nov. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
18%
#6 áruld már el hogy miben más? Egyik fizet hogy dugjon, másik ingyen csinálja.. a cselekedet ugyanaz.
2020. nov. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
18%
A prosti fűvel-fával dug, és el lehet tőle kapni dolgokat, ha úgy van. Egy "sima" lány nem feltétlen. De inkább az a része, hogy "udvarlód". Mintha egy prosti annak számítana
2020. nov. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!