Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit reagálnál, ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnál, ha a párod fehérnemű szettet venne a legjobb lánybarátjának ajándékba?

Figyelt kérdés

Ha nem velem történik, nem is hiszem el.


Ruhaboltban voltunk a párommal, azon belül is a női fehérnemű részlegen. Vele együtt nézegettem a szetteket, találtam is egyet ami tetszett, ő azt mondta nézzem meg más színben. Mondom oké, és nézelődök tovább. Kb fél perccel később jön oda hozzám, kezében egy melltartó + bugyi kombó. Azt hittem, valami olyat fog mondani hogy próbáljam meg ezt, vagy hogy biztosan jól állna nekem, ehelyett: "nézd már, tök jól néz ki, szerintem megveszem az xy-nak karácsonyra." S hogy ki az xy? A legjobb csajbarátja, akivel munkatársak is voltak, meg iszonyú közel áll a szívéhez..

Egy pillanatig azt sem tudtam mit mondjak, aztán mormoltam valami "aha" szerűséget, és odébb mentem pólókat nézegetni..

Végül megvette neki a szettet, gyönyörű fekete színű, már rendezésre is komfortos, tényleg szuper darab. Olyan amilyet más férfi a barátnőjének vesz.


Nektek is rosszul esett volna ha ezt csinálja a párotok, vagy túlreagálom?


2020. nov. 15. 18:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Öhm, én szerintem ezért már szakítottam volna :D
2020. nov. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Az, hogy a 100% a szeretője.
2020. nov. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok. Na, meg azt, hogy téged totál hülyének néz, hogy ennyire megaláz.

Ha hagyod magad, akkor te is hülyének érezheted magad.

Hacsak ne kamu a téma.

2020. nov. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
8%
Most mit nyávogtok itt? Nincs ebben semmi.
2020. nov. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lenne benne semmi, akkor valami más ruhadarabot, mondjuk egy cuki pulóvert vett volna neki.
2020. nov. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
98%
Érdekelne honnan tudja a méreteit
2020. nov. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, kérdező, de ez annyira abszurd, hogy könnyesre nevettem magam...

Két helyzet állhat fenn:

1. Vagy annyira bamba és szociálisan analfabéta, hogy azt hiszi, hogy amúgy ez tök normális, és ezzel semmi gond nincs a világon. De nyilván ebben az esetben más helyzetekben is ennyire tökgyagya.

2. Vagy a szeretője a csaj, de legalábbis érez felé szexuális vonzalmat.


Döntsd el te, hogy melyik lehet az igaz.

2020. nov. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is vannak férfi barátaim de eszembe nem jutna egyiknek se alsógatyát venni, pedig szinlgi vagyok. És nekik se jutott eszükbe (nagyon nagyon kétlem) hogy nekem vagy bármelyik barátnőmnek is fehérneműt vegyenek.


Ha ez nem kamu akkor téged baromi hülyének néz. Nekem ez nem férne bele, elég morbid.

2020. nov. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez rettentő gáz.

Kérd meg a barátodat, hogy kísérjen el alsógatyát venni egy barátodnak karácsonyra, férfi létére csak jobban tudja, mi a jó.

2020. nov. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A csaj meg gumit vesz neki, mi?
2020. nov. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!