Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
szeretjük egymást minden rendben kivéve a hálószobai dolgok. Amióta együtt vagyunk komoly odafigyelést igényelt a szeretkezés mert elég szűk odalent, de most hogy megszületett a kisfiunk már 3 hónapos (természetes szülés) egyáltalán nincs semmi egyszer próbáltuk de akkor fájt neki így abbahagytam viszont őt is idegesíti mivel gond nélkül megszülte a gyereket ebből azt szűri le, hogy az én hancurlécem miért nem megy be. Én ebbe bele fáradtam már mire oda érnénk, hogy lenne belőle valami el is fáradok meg a kedvem is el megy tőle.
2020. nov. 26. 07:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szülés után fél évvel kezdtem élvezni a szexet, addig nem egyszer előfordult, hogy sírva fakadtam a fájdalomtól. Szóval türelem... Próbálkozzatok, egyszer csak sikerülni fog. Csak ne törődjetek bele, hogy na akkor ennyi volt, mert akkor tényleg vége. Legyél türelmes, gyengéd vele, 3 hónap az még semmi. Tudom, nektek hiába mondjuk, de szülés után egy nőben annyi minden történik fizikailag és lelkileg, hogy ti férfiak azt el se tudjátok képzelni. Még véletlenül se érzékeltesd vele, hogy eleged van, legyél megértő, ő nem tehet róla, hogy nem megy még neki. Pláne, ha őt is idegesíti, ne erősítsd benne a feszültséget. Nekem is baromi kellemetlen volt, hogy nem tudok "teljesíteni", nagyon akartam, hogy menjen, és nagyon szégyelltem, hogy mennyire fáj, és nem tudom élvezni, de az segített a legtöbbet, hogy a férjem egy másodepercig nem éreztette velem azt, hogy neki ez sürgős lenne. Persze a kielégüléséről gondoskodtak máshogy, ha maga a behatolás nem is jött össze. Használjatok síkosítót, ha eddig nem használtatok. A hüvelyszárazság ilyenkor teljesen normális jelenség sajnos.
2020. nov. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*gondoskodtaM...
2020. nov. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt azért csak tudja, hogy szüléskor átalakul a szervezet, pont, hogy képes legyen megszülni. Utána meg visszáll. Küldök pár cuccot privátban.
2020. nov. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Angel3000 ***** válasza:
Szia, tûrelmesnek kell lenned, mert csak 3 hónap telt el, sajnos lassú a gyógyulási idô! Szerintem addig orális szexet csináljatok egymás kedvére.
2020. nov. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Türelmes vagyok egyébként amikor össze jöttünk rá egy évvel később történt meg az aktus.

Nem hozom fel a témát inkább ő az aki mondogatja, hogy szeretkezni akar aztán amikor oda kerül a sor bealszik

van itthon mindenféle játékszer de nem sokmindent érnek.

2020. nov. 26. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!