Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire van igaza ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire van igaza ezzel a hozzáállással a nők irányába?

Figyelt kérdés

Ne engem szidjatok. Egy ismerős férfi szavai lesznek, már amennyire sikerül pontosan visszaadni. Egy már lassan tartósnak nevezhető kapcsolatban van.


"Az asszony verve jó. Természetesen nem kerül sor arra, mert már hamarabb tudja, hol a helye (a konyhában pl). Az a dolga, hogy kiszolgáljon. Ágyban is. Minden lehetősége megvan arra, hogy elhagyjon mert alattvalómnak veszem, de mégsem teszi. Valójában a nők erre vágynak. Egy férfi, aki semmibe veszi, az azért tesz így, mert túl jó hozzá, az ő szintjéhez képest fent van. Más férfiak, akik pedig kedveskedni próbálnak neki, kuncsorognak a szexért, őket lenézi, róluk egy nő azt gondolja, hogy ők nem elég jók őhozzá, ezért viselkednek így. Emiatt nem tiszteli azokat, akik tisztelik őt, akik kedvesek vele. Az nem igazi férfi, csak papucsállatka. És unalmas is. Inkább van együtt egy olyan férfival, akire felnézhet, még ha az semmibe is nézi őt. A többi nőben is ugyanez a vágy lakozik."



2020. nov. 27. 18:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nőként válaszolhatok?

Azok a nőismerőseim akik ilyen kapcsolatban voltak bizony elhagyták a férjüket, utána találtal mást, aki szépen bánt velük. Kívülállóként nem úgy láttam, mintha bármivel is jobb lett volna a nőnél az agresszív férj, sőt, rosszabb kategória volt.

2020. nov. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az ő kapcsikájában kifogott egy sérült mancikát. Akkor minden nőt verjenek meg? Gondolkozz már egy picit, nem fáj nagyon.
2020. nov. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pasi remélem börtönben végzi, amennyiben az asszony verve jó ő a böribe. De aztán lehet csak a szája nagy
2020. nov. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%
Nagy az isten állatkertje így biztosan van olyan nő akinek ezek a gondolatai, ugyanakkor ez a nők töredék százaléka lehet.
2020. nov. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem mondta, hogy valaha is történt volna erőszak. Nem ez volt a mondandó lényege.
2020. nov. 27. 18:21
 6/17 anonim ***** válasza:
35%
Egy férfi gondolkodásának helyességét mindig a valóság igazolja: Van-e neki nője, vagy nincs. Ennyi.
2020. nov. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Én, aki kedvesebb vagyok, nekem nincs.
2020. nov. 27. 18:23
 8/17 A kérdező kommentje:
Pedig jó lenne.
2020. nov. 27. 18:23
 9/17 A kérdező kommentje:
Neki meg mindig van. Ez előtt is volt bőven.
2020. nov. 27. 18:25
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

#9 És úgy érzed, hogy ez igazolás erre a fa#zságra? Nézd, tény hogy a nők szeretik a határozott és kiállással, fellépéssel rendelkező férfiakat.

Az, hogy ezekkel rendelkezik a haverod lehet magyarázat arra, hogy sikeresebb a nőknél. Ugyanakkor a nők többsége el fogja hagyni amint világossá válik számára, hogy a fószer szociopata.

2020. nov. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!