Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a helyes hozzáállás?

Figyelt kérdés
Akivel össze jöttem nemrég, én őszíntén beszámoltam a rossz tapasztalataimról, amik voltak az exeimről, de a jókról is. De ő azzal jött, ő nem akar róla beszélni, mert ahhoz nekem semmi közöm azaz ő múltja, és kész. Amikor be mutatot az apjának, és kérdezgettem arról, hogy milyen is akivel együtt vagyok rám parancsolt, hogy csak felszínesen kellett volna vele beszélnem mert ő szerinte én már majdnem vallattam az apját, róla, pedig nem. Csak nem igazán nyított velem szemben, én vele nagyon fel válalós és őszínte vagyok de ő velem szemben eléggé zárkozott és nem igazán mondd el, nekem mindent. Jah és amikor össze vesztem vele valami bagater dolgon a szüleinek el mondta és tanácsot kért tőlük fura.
2020. okt. 3. 15:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%

Amatőr...

Szerinted ki a rákot érdekel, hogy előzőleg kikkel keféltél???

2020. okt. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Van nem volt még nője, vagy nagyon sötét a múltja. Nem normális az ilyen szintü titkolózás. Szerintem az új párnak joga van tudni, hogy pl az előzőt verte, vagy az összeset megcsalta.
2020. okt. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Volt egy több éves élettársi kapcsolata, és csak ennyit tudok semmi többet.
2020. okt. 3. 15:23
 4/11 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem fura, ha ennyire erőltetjük a múltat. Engem sem érdekel és énsem akarok mindent megosztani. Nyilvánvaló, hogy voltak előttem és nekem is voltak előtte. Sosem faggattuk egymást. Apró morzsa infók előkerültek. Kb. kinek mi volt a leghosszabb kapcsolata, miért lett vége, stb., de nagyjából ennyi.

Ő más típus. Lehet, hogy nem zárkózott veled, egyszerűen csak nem tartja lényeges információnak ezeket. Megjegyzem én is utálnám, ha a párom a szüleimtől érdeklődne milyen is vagyok én. :)

2020. okt. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
10%

"3/4 A kérdező kommentje:

Volt egy több éves élettársi kapcsolata, és csak ennyit tudok semmi többet."


És mit akarsz tudni, és miért?


Lábméret? Anyja neve? Lenyeli-e? Bankszámla kimutatás? A hörcsöge DNS térképe? ...

Nektek nőknek mi kell?

2020. okt. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Pl miért lett vége, vagy mi müködött, vagy mi nem.

Mert mindenkiben van jó és rossz tapasztalat ami rá nyomja a bélyeget egy másik kapcsolatra hiába tagadják az emberek mégis ösztönből jön a hasonlítgatás.

2020. okt. 3. 16:33
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
És a múltjában miért akarnád bárkihez is hasonlítgatni magad? Ez baromság.
2020. okt. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem én magamat, hanem az emberek alapjáraton össze hasonlítják a jelenlegit a régivel.
2020. okt. 3. 17:34
 9/11 anonim ***** válasza:
A zárkózottság hiánya nem őszintétlenséget, inkább bizalmatlanságot takar. Ne erőltesd, mert a sok kérdésed visszatetszővé válhat a számára.
2020. okt. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szóval nem bízik bennem, és ezért nem mond el nekem mindent.
2020. okt. 9. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!