Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a pasim legjobb barátjába. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Együtt nőttek fel, 6 éves koruk óta a legjobb barátok. Úgy érzem én is tetszem neki. Iszonyú veszélyesnek érzem ezt a helyzetet.

2020. nov. 27. 18:25
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
van kan torveny, es a legtobben betartjuk, de van nehany gyoker aki nem tartja be sajnos.
2020. nov. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Hát kíváncsi leszek a folytatásra, mert eddig még nem volt olyan, hogy azt éreztem hogy tetszem valakinek és mégsem volt igaz.
2020. nov. 27. 20:50
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy tetszel neki. Az más téma, hogy ha nem egy féreg és számít neki a barátság akkor nem fog kikezdeni veled.
2020. nov. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
10%

Nem értem miért nem lehet tisztelni, ha valakinek van kapcsolata..


Én sem tisztelem, ha van egy nő, aki tetszik nekem, ha házas akkor is megpróbálom kiszakítani onnan.

2020. nov. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Én nem fogalmaznék ilyen erősen, nem is volt kapcsolatom soha házas férfival, de nem kettőn áll a vásár? Ha egy férfi tényleg szereti a feleségét és elhatározta magát a hűség mellett, akkor én elvileg a fejem tetejére is állhatok, nem fogok kelleni neki. A kapcsolatot a benne lévőknek kell tisztelniük, ahhoz meg egy papír baromira nem elég, tenni kell érte. Na ez szokott hiányozni, aztán meg lehet mutogatni a csúnya csábítóra.
2020. nov. 28. 10:44
 26/33 A kérdező kommentje:
Nem tudom olvassa-e ezt valaki. Ma találkoztunk és elmondtam neki mindent. Megmondtam hogy én nem bírom ezt a feszültséget és ha lehet, ne találkozzunk. Sajnos kipottyant pár könnycsepp, ő megölelt és valahogy megcsókoltuk egymást. Alig tudtunk leállni. Annyit tudtam mondani neki hogy ez így nem lesz jó és elszaladtam. Most borzasztóan bűntudatom van, eset jön át hozzám a pasim, hogy nézzek a szemébe? Ez már megcsalás?
2020. nov. 29. 19:04
 27/33 anonim ***** válasza:

Bűntudatot kellene érezned azért amiért nem vagy felelős?

Amiről te döntesz, hogy találkozol-e lefekszel-e vele azzal kapcsolatban tettél olyat ami miatt most bűntudatod kellene hogy legyen?


Talán a csók...temesd el ezt magadban és kerüld el a barátját.

2020. nov. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
A csók miatt van bűntudatom. Le tudtam állni, de lehet hogy legközelebb már nem fog menni, a mai is elég közel volt. Biztos vagyok benne, hogy nem szeretnék vele találkozni, annyira megijedtem, összezavarodtam, egyszerre érzek szégyent és vágyakozást. Csak félek hogy nagy bajt csinálnánk :(
2020. nov. 29. 19:17
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

Akkor legyetek egész életetekben boldogtalanok. Áldásom rátok.

Végül is csak egy életetek van, mit számít az?

2020. nov. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Tartsd magad távol tőle legalább fél évig.

Nem lehet hogy akkor kellene választ várni a hogyan továbbra ha még akkor is változatlanok az érzéseitek?

2020. nov. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!