Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Segítség.

Figyelt kérdés

A férjem szeret shoppingolni, de én nagyon takarékos vagyok. Nincs félretéve semmi pénze, nekem kell mindig segíteni rajta. Azt mondják,

hogy közös a ház, közös a kassza. Nálunk, csak én kezelem a pénzügyeket. Azt tervezem, hogy keresek másik férjet. Hogyan tegyem? 32/N


2020. nov. 27. 19:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Menj fel a férjkeresőre, azt hiszem mostanában tinder a neve.
2020. nov. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%
Közös a számla? Ha nem, akkor ott nagyon nagy baj van. Nekünk már azelőtt közös volt, hogy összeházasodtunk volna. Igen, van vita a pénz miatt, mert jelenleg csak én keresek, neki meg elvárásai vannak, nem elégszik meg azzal amit biztosítok neki. De nem hagyom magam. Te se hagyd magad.
2020. nov. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Nálunk fordított a helyzet: én félrerakok, asszony költ. Viszont annyi pozitívum van benne nekünk, hogy van egy közös kassza, melybe mindketten beleadunk egy lefelezett összeget, mely elég a havi kiadásaink fedezetére.


De igen, én nagyon takarékos vagyok hozzá képest.

2020. nov. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

keress mást ha nem tudod megbeszélni vele

szétköltöztök elváltok keresel mást és éled az életed ameddig lehet és fiatal vagy

2020. nov. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Minek is beszélnél a férjeddel. Menj keress másikat.
2020. nov. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Miert kellett ilyen hülyéhez hozzámenni egyáltalán.
2020. nov. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Válj el én itt vagyok;).Egy tini a férjed pénzügyek terén. 28 éves koromig én is ilyen voltam. Most 35 éves leszek,nagyon szar ,hogy csak akkor kezdtem el takarékoskodni. Bár a sok bulit utazást jó kajákat nem bánom...
2020. nov. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
Egyből egy másik férjet? :)) hú valaki nagyon magabiztos.
2020. nov. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A testvéreméknél ugyanez volt. Az egyik bármenyit keresett, kifolyt a kezei közül, sosem jutottak egyről a kettőre, a másik meg kevesebb fizetésből tudott takarékoskodni.


A vége az lett, hogy a pazarló belátta, hogy ez így nem megy, és nem képes végetvetni a költésnek sem, így most a fizetése kb 20%-a kivételével hazaadja a pénzt, az a 20% van neki mindnere, és ami marad, azt költi marhaságokra.

2020. nov. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
úgy, ahogy ezt is találtad.
2020. nov. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!