Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavarja a páromat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a páromat, hogy sportolok, holott pont az tetszett neki, hogy sportos alkat vagyok?

Figyelt kérdés
2020. nov. 28. 15:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Azért ilyen ostoba baromagyúak, mert nincs önbizalmuk. És akkor már nehogy te is jól érezd magad.
2020. nov. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy olyan szép vagyok, mint ő. Az alakom olyan, fejre átlagos vagyok.
2020. nov. 28. 16:01
 13/20 anonim ***** válasza:
84%
Mert nem ülsz vele otthon, ugrásra készen, amikor őszentsége, a férfi eléd áll letolt gatyával.
2020. nov. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem emiatt ment tönkre az előző kapcsolatom. Nem bánom a mai napig, ha neki otthonülős csaj kell, akinek élete érteme, hogy az ura hazaér és körbeugrálja, akkor nem engem akar. Nekem a sport nagy hobbim, a személyiségem része, nem hagyom abba, csak mert valaki hisztizik nekem.
2020. nov. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Milyen buta faszok élnek mostanában.
2020. nov. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

En sem adtam fel a sportot a ferjem kedveert. O HO-ban van abban a szobaban, ahol az en "edzotermem" van.


O dolgozik, en megdoglok:) Elotte-utana dumalunk, egyutt, de megis mindenki elfoglalja magat.


En mondjuk terembe mar nem jarok el, szeretek a csaladommal lenni.

2020. nov. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
féltékeny.
2020. nov. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Vidd magaddal versenyezzetek egyet, alázd le, és mond meg neki, hogy "Na ezért sportolok".
2020. nov. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Csajszi!

50 éves fejjel ,15év edzéssel a hátammögött,kisebb,nagyobb megszakításokkal szerinted érdekel,hogy ki mit mond?

A bnőjeim így ismerték meg,és soha nem nyarvogtak.Nyilván tudták,hogy felesleges is lenne.Az elven az volt,hogy

akinek nem tetszik a rendszer,az elballaghat.Engem ilyennek ismertek meg,és ha akkor tetszett,jó voltam,akkor most is tetszen.

Egyébként sohasem ez volt a szakítóok.


Ez már rutin,mint a fogmosás.

A mostani párom jógázik.Mindkettőnknek megvan a test karbantartására szánt ideje,és tiszteletben tartjuk egymásért,sőt támogatjuk benne egymást.Az ő lelki,testi egyensúlya az enyém is,és fordítva.

2020. nov. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

En is 15 eve edzek. A ferjem (sot, az elozo is) igy ismert meg.


Nem volt kerdes, hogy melo/gyerekfektetes utan edzek.


Ne engedj a zsarolasnak, banni fogod!


40/N

2020. nov. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!