Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok volt olyan mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt olyan mikor sportos testalkat volt az ideálotok és el is vártátok azt, de mégis egy kissé túlsúlyos nem sportoló férfiba szeretettek bele?

Figyelt kérdés
2016. dec. 11. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
neked nem a testalkatoddal van a legnagyobb bajod.
2016. dec. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Nekem a kockahasúak mindig is sablonosak voltak. Nem jobbak attól az ágyban, hogy sportosak. A husibb-mackósabbak mindig is jobban bejöttek.
2016. dec. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Nem mindig nagyon tetszettek a sportos alkatu ferfiak, de akibe eddig beleszerettem az soha nem ilyen volt, volt mackos is. Ha a szemelyisege megfog akkor megszepul a szememben. Persze azert van hatar, mackos alatt nem egeszsegtelenul tul kover emberre gondolok.
2016. dec. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
3as vagyok, ezt elirtam. Ugy akartam hogy nekem mindig tetszettek... :-)
2016. dec. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem fogysz le?


Engem soha nem vonzottak a túlsúlyos fiúk, pasik, én mindig inkább vékonyabb testalkatú voltam, fogyásra vagyok hajlamos, ezért rendszeresen mozgok, hogy normál szinten tartsam magam, ez vált be a soványság ellen. Érthető talán, hogy azok vonzanak jobban, akik szintén mozognak.

2016. dec. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem és nem. :) Én az "aranyközéputat" szeretem! Soha nem találtam vonzónak a nagy, felfújt izmokat, számomra kiábrándító ha egy pasi túlzásba viszi az edzést. Viszont a túlsúlyos férfiak sem tetszenek! A kockahas nem kötelező de legyen egészséges a súlya! Én sem vagyok egy sportolós típus, de arra ügyelek, hogy ne hízzak el. 32/N
2016. dec. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Utolsóval értek egyet, a lényeg hogy egészséges súlya legyen. A mackós típus nekem egyátalán nem jön be. Egy izmos test szexi de csak akkor ha nincs szteroidokkal felpumpálva és arányos (fogpiszka lábak röhejesek). Lehet jó fej egy mackós pasi de nem tudnék vonzódni hozzá, ez az őszinte véleményem. Én alacsony, minden szempontból kis méretű lány vagyok, nem érezném jól magam egy nagydarab emberrel. Férfiak között is vannak akik nem szeretik a teltebb nőket, ez van, mindenkinek más az ízlése.
2016. dec. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!