Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet csinálni, ha előbb-u...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni, ha előbb-utóbb mindig lecserélnek valakire aki szebb mint én?

Figyelt kérdés

Volt már egy pár barátnőm, de sosem tartott semelyik se pár hónapnál tovább, mert mindig először problémák, majd utána szakítás lett a vége, az ő részükről. Aztán a vége mindig ugyanaz volt: az összes lány akivel együtt voltam, összejött egy nálam sokkal jobb csávóval. Ezzel mit lehet tenni?

Eléggé tehetetlennek érzem magam, mert nem tartom magam csúnyának, illetve hülyének sem, de akikkel összejöttek a volt barátnőim, ők full jó csávók. (no homo, de ez az igazság.). Most lehet jönni itt azzal a közhely dumával, hogy a külső semmi, de ez nem igaz. Egy lánynak ha bejön külsőleg is meg belsőleg is egy csávó, akkor mindent megtesz azért, hogy

megtartsa, de ha csak a szimplán egy rendes, jó fej a srác, akkor ő a barátzónáig fog csak jutni, jó külső nélkül.

Na de mit tudok csinálni, hogy ez ne történjen meg többször? Hogy ne cseréljenek le egy nálam sokkal jobban kinéző palira?

(Ez most így kicsit furán hangozhat, mert ki ne akarna mindig egy jobbat, de akkor nekem sose lesz tartós kapcsolatom, ha mindig lecserélnek, és én senkinek se leszek a legjobb.)



2020. nov. 28. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
Örülj, hogy legalább ideiglenes kapcsolataid vannak!
2020. nov. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom, mert engem mindig csúnyábbakra cseréltek le :)
2020. nov. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
rosszabbal nem akartak nyilván.
2020. nov. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha csúnyábbra cseréltek volna le, akkor meg azt fújnád, mit esznek rajtuk. :D

Kétlem, hogy lecserélve lettél amúgy. Veled nem működött a kapcsolat, lezárták, majd összejöttek mással.

Vagy konkrétan a másik srácokért hagytak el? A leírás alapján nem így tűnik.

Amúgy meg, a rövid sztorid rövid lényege, hogy nem a külsőd miatt hagytak el, szóval ha tanulságokat akarsz levonni a kapcsolataidból és önfejleszteni, hogy ez többet ne forduljon elő, akkor máshol keresd az okokat. Milyen problémák miatt hagytak el? Itt ez lenne a fontos kérdés, nem az, hogy a következő parjukhkgy néz ki.

2020. nov. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!